Na początku zacznę od podziękowań wszystkim, którzy wzięli udział w zabawie. Powiem Wam, że ten śmiechowy konkurs urządziłam w dużej mierze po to, aby się zmobilizować do startu i w ogóle ukończyć zawody. Nie jestem w dobrej formie od pół roku, miałam troszkę problemów, dół psychiczny i takie tam duperele, a wczoraj przypomniałam sobie, jak to jest fajnie spotkać się w grupie, powalczyć z własnymi słabościami, wygrać ze sobą, z innymi, aż chce się znowu trenować :D

Szczególne podziękowania należą się Jarkowi (forumowy keiw) który postanowił mi towarzyszyć podczas startu, no nie powiem, był bardzo dzielny ;-) i nawet maszerował ze mną 2 razy! oblewał wodą (było ze 30stopni!!!) motywował, zachęcał jak tylko mógł i wytrzymał ze mną te 47 minut i 21 sekund (Jarek, ja już nie mogę, nie dam rady, omatko jak gorąco, i takie tam ;-) ) bardzo sympatyczne spotkanie-dziękuję!
20170513_165136-01
FB_IMG_1494748770587-01

Sam start wiadomo-mnóstwo błędów.
W czwartek przetarcie na Leśnej Piątce w Koszalinie, trasa ciężka, wszystko mnie bolało nazajutrz, ale dałam radę pobiec poniżej 24 minut, nawet byłam 4 kobietą, 74 open na 808 startujących. Obudziło to we mnie nadzieję, że poradzę sobie z połamaniem 50 minut w Sławnie ;-)
Należało tylko wypocząć, zregenerować się do soboty. No właśnie….ostatnio prowadzę dość „towarzyski” tryb życia, za czym idzie alkohol i za krótkie noce ;-) no, nie udało się, w Sławnie stanęłam na mecie z bólem gardła i kacem [sic!!!!] Cholera wiedziała tylko jak to zacząć i jak skończyć ;-) ja nie wiedziałam i pierwsze 3km zrobiliśmy za szybko, czego wynikiem od 4 km był jeden wielki kryzys :D Paskudnie było gorąco, susza w ustach, palące słońce, no wiecie ;-)
Mimo tego, jakoś się kulaliśmy do samej mety :D

Co zabawne, udało mi się być 10 kobietą, 99 Open i 2gą kobietą powiatu sławieńskiego ;-)
Muszę tez się pochwalić, że zajęłyśmy z dziewczynami z mojej Grupy Żyj z Energią wysokie miejsca w klasyfikacjach wiekowych, powiatowych i open :P Brawo My!
Przytargałam do domu puchar, nagrodę i świetny humor, no czego chcieć więcej? ;-)

ale do brzegu
zwycięzcą konkursu zostaje wigi, który typował na Fb czas 47.10, pomylił się tylko o 11 sekund!
Serdecznie gratuluję i proszę o kontakt celem dopełnienia formalności

do zobaczenia!!!

Podziel się: Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+