sportbiz
26 marca 2024 Redakcja Bieganie.pl Lifestyle

Bieganie.pl finalistą nagród SPORTBIZ Awards 24!


Już tylko dni dzielą nas od XX Gali SPORTBIZ Awards, która odbędzie się w ramach 22-edycji międzynarodowej konferencji biznesowo-sportowej SPORTBIZ Summit 2024. Jak już pisaliśmy wcześniej, portal bieganie.pl został nominowany w kategorii Media Sportowe za rok 2023. Jednak już teraz możemy się pochwalić, że znaleźliśmy się w wąskim gronie finalistów!

Kapituła złożona z ekspertów i uznanych osobistości polskiego sportu po intensywnych obradach, wnikliwych analizach i ocenach wyłoniła finalistów w każdej z 12 kategorii, w których zostaną przyznane te prestiżowe nagrody, które, co warto podkreślić, są jedynymi międzynarodowymi nagrodami w polskim biznesie sportowym.

Spośród ponad 200 nominowanych wybrano 36 podmiotów, które spełniły wysokie wymagania kapituły i zakwalifikowały się do wąskiego grona finalistów do Nagród SPORTBIZ Awards 2024. Zwycięzcy w każdej z 12 kategorii (polskich i międzynarodowych) zostaną wyłonieni podczas uroczystej gali, która odbędzie się 9 kwietnia w warszawskim Hotelu Arche Krakowska.

W kategorii Media Sportowe do ścisłego finału zakwalifikowano:

  • Paweł Kuwik – Sportowe serie dokumentalne wideo;
  • Przegląd Sportowy – W cieniu sportu;
  • Bieganie.pl – Wyjątkowy portal dla biegaczy.
Bieganie.pl

SPORTBIZ Awards 2024 to tylko jeden z elementów organizowanego przez SPORTBIZ Summit, międzynarodowego wydarzenia, które jest obecne na polskim rynku biznesowo-sportowym od ponad 20 lat. Dwudniowe wydarzenie będzie obfitować w liczne wystąpienia ekspertów i uznanych osobistości z zakresu biznesu i sportu, warsztaty tematyczne oraz spotkania networkingowe uczestników z prelegentami, zagranicznymi gośćmi oraz partnerami.

Jeszcze raz chcemy podkreślić, że już sama nominacja była dla nas ogromnym zaszczytem, a znalezienie się w gronie finalistów stanowi dla nas jeszcze większą dawkę motywacyjną do dalszego rozwoju całego portalu bieganie.pl, naszych mediów społecznościowych oraz pozostałych form przekazu treści. Każdego dnia staramy się przekazywać Wam najistotniejsze treści oraz ciekawe informacje, które tworzone są nie tylko profesjonalnych sportowców i trenerów, ale również biegaczy amatorów, dietetyków, psychologów, czy organizatorów wydarzeń sportowych. Dzięki tak szeroko rozbudowanej redakcji chcemy mieć pewność, że przekazywana wiedza oraz informacje, w pełni zaspokoją Wasze potrzeby z szeroko pojętego świata biegowego – podkreśla Tomasz Koprowski, Dyrektor Portalu Bieganie.pl

Szczerze podzielamy wartości, jakie niesie ze sobą sport, zdrowa rywalizacja i idea współzawodnictwa, dlatego życzymy wszystkim finalistom powodzenia!

Pełna lista finalistów

Bądź na bieżąco
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Observer
Observer
16 dni temu

W kategorii piszemy o kolezkach z Wawy, z paki, z piekielnych to z pewnością wygracie