barcelona
26 marca 2024 Redakcja Bieganie.pl Sport

Maraton Barcelona od kuchni | kieRUNek BarcelONa VLOG #2


Dzień startu w maratonie to święto dla każdego zawodnika, który przygotowuje się do tego biegu przez wiele miesięcy. Pot, ciężkie treningi i wyrzeczenia mają być wynagrodzone przez euforię wbiegania na metę wśród tysięcy innych pokonujących ten dystans współtowarzyszy. Nie inaczej te chwile wyglądały dla naszych bohaterów podczas maratonu w Barcelonie w ramach projektu kieRUNek BarcelONa!

Zabieramy Was dzisiaj w podróż przez 42 kilometry i 195 metrów ulicami Barcelony, wraz z Mają Makowską i dwudziestoma tysiącami innych biegaczek i biegaczy, którzy walczyli o swoje cele podczas jednego z najważniejszych europejskich maratonów. W ramach KieRUNku BarcelONa, wraz z naszym partnerem, marką On, pokazywaliśmy Wam miasto, bieg i przede wszystkim towarzyszyliśmy ambasadorce marki – Mai Makowskiej, która na ulicach Barcelony walczyła o jak najlepszy czas, ale także o prawidłowy poziom cukru. Jednak najważniejsze są tu emocje, które zobaczycie zarówno na twarzach biegaczy, jak i kibiców!

Jak wyglądały ostatnie chwile przed startem maratonu w Barcelonie, jak przebiegała rywalizacja czołówki i tysięcy amatorów, a także jakie widoki towarzyszyły biegaczom? To wszystko czeka na was w naszym vlogu. Jesteśmy przekonani, że za rok Polaków w Barcelonie będzie jeszcze więcej!

Zobacz też:

Bądź na bieżąco
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments