430853035 2841682142654715 1450634239093016246 n
16 marca 2024 Bartłomiej Falkowski Maraton

KieRUNek Barcelona – EXPO, shake out run, zwiedzanie i ładowanie węglowodanów | Vlog 1

W pierwszym odcinku vloga KieRUNek BarcelONa pokażemy wam, jak wygląda strefa expo, w którym miejscu odbyły się Igrzyska Olimpijskie w 1992 roku, a także zapierającą dech w piersiach panoramę miasta. Zobaczycie także, jak wygląda ładowanie węglowodanów w przygotowaniach maratonki zmagającej się z cukrzycą Mai Makowskiej.

Expo Zurich Marató Barcelona odbywa się w wielkim kompleksie wystawowym Fira de Barcelona. Obok znajduje się Muzeum Sztuki Katalońskiej i widok na piękną panoramę miasta. Expo spełniało wysokie standardy najlepszych biegów na świece, dając możliwość poznania sprzętu partnera technicznego On, jak i wielu innych wystawców. Barcelona to także miejsce największego sukcesu maratończyka z Polski w historii zmagań olimpijskich. Stadion olimpijski znajduje się jedynie kilka minut spacerem od terenu Expo.

We vlogu zobaczycie też jak wygląda ładowanie węglowodanów w przypadku osoby chorej na cukrzycę, na co musi zwracać uwagę Sugar Woman i jakie patenty stosuje w ostatnich dniach przed biegiem, jak i w dniu startowym.

Partnerem KieRUNku BarcelONa jest On.

Bądź na bieżąco
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Bartłomiej Falkowski
Bartłomiej Falkowski

Biegacz o wyczynowych aspiracjach, nauczyciel wychowania fizycznego i wielbiciel ciastek. Lubi podglądać zagranicznych biegaczy i wplatać ich metody treningowe do własnego biegania.