Kontakt do redakcji: redakcja@bieganie.pl

artur zkołwski

Artur Kozłowski

Redakcja, IT

Maratończyk z życiówką 2:10.58, olimpijczyk z Rio de Janeiro, zwycięzca ORLEN Warsaw Marathon…tak było kiedyś, a teraz gość który łapie biegowe endorfiny w przerwach między byciem ojcem, prowadzeniem firmy i dzieleniem się biegowym doświadczeniem. Od małego przy komputerze jako programista i twórca również biegowych aplikacji.

tomek koprowski

Tomasz Koprowski

Marketing, Współpraca z markami

Manager marek osobistych, który ma w swoim portfolio współpracę z topowymi sportowcami, artystami i influencerami. Moja przygoda z marketingiem sportowym trwa już ponad 15 lat. Wszystko zaczęło się w klubie piłkarskim Lechia Gdańsk – od sprzedawcy, przez stanowisko kierownika ds. Marketingu sportowego, aż po dyrektora działu sponsoringu. Następnym krokiem zawodowym była współpraca z myWorld Poland, gdzie miałem okazję kierować sponsoringiem klubów piłkarskich w Polsce. Moja pasja do świata influencerów doprowadziła mnie do agencji Kuźniar Media, gdzie zajmowałem się strategią influencer marketingowymi oraz rozwojem biznesowym firmy.
A od 2021 roku jestem częścią redakcji Bieganie.pl, gdzie każdego dnia wdrażam strategie marketingowe i odpowiadam za segment sprzedaży.

falkowski

Bartek Falkowski

Biegi krajowe i zagraniczne, Wyczyn

Moim największym celem biegowym jest bieganie coraz szybciej i bycie zadowolonym z odważnej taktyki na biegach. Pogoniłem już raz Naczelnego Kozłowskiego na maratonie, teraz czekam na Henryka. Pracę w bieganie.pl łączę z pracą w szkole jako nauczyciel wychowania fizycznego. W portalu zajmuję się rozmowami o bieganiu w ramach podcastów. Interesuje mnie przede wszystkim świat wyczynowego biegania, ale nie boję się też trudnych tematów jak np. czym są spowodowane dziury w butach. Lubię dobre ciastko popijać wyśmienitą kawą, szczególnie podróżując do nowych miejsc. Robię też świetne gofry – to przede wszystkim. Nie przywiązuję się do życiówek, chętnie je zamienię – maratońska to 2:22:42.

Jakub Jelonek

Jakub Jelonek

Artykuły popularnonaukowe, Poradniki, Relacje, Newsy, najstarszy stażem – pracuje w bieganie.pl od 2007 roku

Ciągle aktywny chodziarz, który nieustannie dokądś zmierza (wielokrotny reprezentant Polski i dwukrotny olimpijczyk – z Pekinu i Rio). Współautor książek „Trening Mistrzów” (2018), „Henryk Szost – Rekordzista” (2019), „Marcin Lewandowski – Mój Bieg” (2020), „Adam Kszczot. W pogoni za mistrz(ostw)em” (2022). Niebawem ukaże się też jego pierwsza powieść. Maniak dobrej książki i szeroko pojętej kinematografii. Pracownik Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego w Częstochowie, a także trener lekkoatletycznych klas sportowych w IV L.O. im. H. Sienkiewicza w Częstochowie. Działa również jako trener, sędzia lekkoatletyczny i organizator imprez, nie tylko sportowych.

kszczot

Adam Kszczot

W Rytmie Biegania

Adam „Profesor” Kszczot profesjonalny lekkoatleta z 16-letnim doświadczeniem specjalizujący się w biegu na 800m. W swoim dorobku medalowym zgromadził 8 tytułów mistrza Europy, mistrzostwo oraz 3 wicemistrzostwa świata. W treningu podejmował wyzwania godne zawsze wysoko postawionych celów. Poza sportem mówca motywacyjny dzielący się swoim bogatym doświadczeniem, jak i również przedsiębiorca zajmujący się przemysłem elektroenergetycznym oraz rozwijaniem technologii hipoksji dzięki której zdobywał prawdziwe szczyty. Prywatnie domator zakochany w najpiękniejszym sporcie świata czyli golfie.

karolina

Karolina Obstój

Biegi górskie, Biegi ultra

Z wykształcenia prawniczka, a z zamiłowania ambitna biegaczka amatorka, spełniająca się w biegach górskich, choć od asfaltu nie stroni. Trenerka biegania i organizatorka obozów biegowych. Więcej o mnie znajdziesz na Instagramie.

raczyński

Mikołaj Raczyński

Trening

Trener biegania. Zwolennik upraszczania treningu i sprowadzania biegania do maksymalnej dawki radości. W wolnych chwilach podbija scenę amatorskiego kolarstwa szosowego. Znany także jako Biegający Filozof.

łukasz telejko

Łukasz Telejko

Lifestyle

Z wykształcenia dziennikarz i humanista, z zamiłowania biegacz amator, który biegowe ścieżki przemierza od ponad dekady. Swoich sił próbowałem w biegach asfaltowych, przełajowych, trailowych, górskich i to właśnie na trasach tych ostatnich czuję się najlepiej. Jednym z marzeń, którego realizację rozpoczynam w 2023 roku to zaliczenie cyklu Abbott World Marathon Majors. A jak wiadomo, apetyt rośnie w miarę jedzenia – a w tym przypadku biegania. Na co dzień jestem właścicielem trzech psów – jack russell terrier, z którymi jeżdżę po całej Europie, gdzie kolekcjonujemy zwycięstwa i chempionaty na wystawach w  kolejnych krajach. 
W bieganie.pl najbliższe są mi tematy lifestylowe, za pomocą których chcę dotrzeć do jak najszerszego grona amatorów biegania. Liczę również, że zaszczepię w biegaczach miłość do biegania z psami, które są idealnymi kompanami do treningów. 

kasia

Katarzyna Zawistowska

Robi rzeczy

Zakochana w podróżach, biegach przeszkodowych i… robieniu [przeróżnych] rzeczy.
Zdobywczyni Korony Maratonów i Korony Półmaratonów. Ambasadorka największego biegu z przeszkodami w Polsce. Kochająca błoto i brnięcie przez nie, aż do samej mety. Im brudniej i trudniej – tym lepiej. Kiedy tylko może śpi w namiocie, nawet na swoim podwórku na warszawskim osiedlu, ale najbardziej kocha wyprawy “przed siebie”. Z plecakiem, bez planu i najdalej jak się da. Na swoim koncie ma 37 krajów i 5 kontynentów i o dziwo – nadal Jej mało.
Do redakcji bieganie.pl dołączyła niedawno, ale to wystarczyło do utworzenia dwóch nowych działów w portalu. Szczegóły wkrótce.