0oXEFkiMol0SNMFcQkssBqRcsUS5LzyJTPPYn2Sf
5 marca 2024 Bartłomiej Falkowski Maraton

Trening w przygotowaniach Maratońskich – KieRUNek BarcelONa


W ostatniej fazie przygotowań do startu w Barcelonie wykonaliśmy z Mają spokojny trening z kilkoma przebieżkami mającymi na celu dodanie świeżości jej nogom, które mogą odczuwać większą, maratońską objętość. Porozmawialiśmy też o tym, jak cukrzyca wpływa na sprawy związane z treningiem biegowym.

Maja Makowska to biegaczka i triathlonistka, ambasadorka On, ale także osoba, która pokazuje, że z cukrzycą można dalej walczyć o sportowe cele. Znana jako Sugar Woman zawodniczka, będzie główną bohaterką KieRUNku Barcelona, podczas, którego wystartuje w Maratonie w Barcelonie 10 marca. Maja poza wieloma aspektami związanymi z treningiem, które znają wszyscy zdrowi biegacze, musi pamiętać także o kontroli poziomu cukru i dokładnym przeliczaniu makroskładników w posiłku potreningowym.

Podczas naszego spotkania Sugar Woman powiada też jakie inne, pozabiegowe treningi wykonuje w trakcie przygotowań do startu w Barcelonie. Dowiecie się też z czego chciałaby być zadowolona na mecie swojego maratonu.

Szerszą historię Mai możecie poznać w naszym podcaście, który premierę miał kilka tygodni temu.

kierunekbarcelona

Partnerem KieRUNku Barcelona jest On.

Bądź na bieżąco
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Bartłomiej Falkowski
Bartłomiej Falkowski

Biegacz o wyczynowych aspiracjach, nauczyciel wychowania fizycznego i wielbiciel ciastek. Lubi podglądać zagranicznych biegaczy i wplatać ich metody treningowe do własnego biegania.