adam kszczot
5 kwietnia 2022 Adam Kszczot Sport

DWA KOŁA by Adam Kszczot #4 – Technologia miesza nam w sporcie


„DWA KOŁA” to autorski cykl, który tworzy dla nas Adam Kszczot – jeden z najlepszych polskich średniodystansowców w historii.

Tematem dzisiejszego odcinka są nowe technologie, które zmieniają sport na wielu płaszczyznach. Buty to najgorętszy temat technologiczny od lat, ale czy wiesz kiedy pojawiły się pomysły pomiaru liczby kroków c, GPS lub pomiar czasu? Wydaje Ci się, że to oczywisty temat? Po obejrzeniu odcinka możesz zmienić zdanie.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Avatar photo
Adam Kszczot

Adam "Profesor" Kszczot profesjonalny lekkoatleta z 16-letnim doświadczeniem specjalizujący się w biegu na 800m. W swoim dorobku medalowym zgromadził 8 tytułów mistrza Europy, mistrzostwo oraz 3 wicemistrzostwa świata. W treningu podejmował wyzwania godne zawsze wysoko postawionych celów. Poza sportem mówca motywacyjny dzielący się swoim bogatym doświadczeniem, jak i również przedsiębiorca zajmujący się przemysłem elektroenergetycznym oraz rozwijaniem technologii hipoksji dzięki której zdobywał prawdziwe szczyty. Prywatnie domator zakochany w najpiękniejszym sporcie świata czyli golfie.