vectiv3
26 lutego 2022 artykuł sponsorowany Sprzęt

The North Face powraca z technologią VECTIV™


Dzień coraz dłuższy, pierwsze bociany wracają z ciepłych krajów… Nie da się ukryć, że idzie wiosna. Na zbliżający się wielkimi krokami sezon trailowy, ciekawą propozycję dla biegaczy ma marka The North Face. Amerykański potentat powraca z technologią VECTIV™. Dla szukających stabilności w trudnym terenie, przygotowano modele: Flight VECTIV™, VECTIV™ Infinite oraz VECTIV™Enduris II, czyli najbardziej amortyzowany but VECTIV™ w historii.

Innowacyjna budowa podeszwy VECTIV™ po raz pierwszy została wprowadzona na rynek w zeszłym roku. Trójwarstwowa podeszwa zmieniła zasady gry na szlaku. Dowodów na terenową skuteczność nowych butów regularnie dostarczają sportowcy z teamu.

The North Face. Właśnie w obuwiu z technologią VECTIV™ nowy rekord na trasie południowej części kontynentalnej Patagonii, ustanowiły Ferndanda Maciel i Kaytlyn Gerbin. Wycieczka ta zwykle zajmuje tydzień. Biegaczki potrzebowały zaledwie 13 godzin i 15 minut. Warto też wspomnieć o Coree Wolteringu, który pokonał Ice Age Trail w 21 dni, 13 godzin i 35 minut, oraz Pau Capelli i jego samotnym pokonaniu trasy UTMB w czasie 21:17:18.

vectiv

Technologia VECTIV™ powraca w tym sezonie w trzech kluczowych stylach, z których każdy jest dostosowany do odmiennych preferencji sportowców:

FLIGHT VECTIV™ to najbardziej responsywne buty od The North Face. Mają ultralekką i elastyczną, otwartą cholewkę, która pomaga stopie oddychać. Odporny na ścieranie panel MATRYX to gwarancja trwałości. Podeszwa Surface CTRL zapewnia doskonałą przyczepność, a płytka 3D Pebax® pod stopą gwarantuje stabilność w wielu kierunkach oraz dobre wybicie, co ogranicza zmęczenie stóp.

VECTIV™ INFINITE również powraca, w nowej, jeszcze bardziej dopracowanej formie. Zapewnia idealną równowagę między amortyzacją a responsywnością, dzięki czemu poradzi sobie na najbardziej wyboistych trasach. Płytka 3D Pebax® 3D napędza, gwarantując dobre wybicie. Natomiast w pełni wytrzymała cholewka MATRYX i formowany zapiętek sprostają nawet najbardziej wymagającym szlakom.

Wreszcie, nowy VECTIV™ ENDURIS II, to najlepiej amortyzowany but w ofercie. Dzięki wzmocnieniu z tworzywa TPU, podeszwie środkowej o podwójnej gęstości i specjalnie zaprojektowanej cholewce z przewiewną siateczką, ENDURIS II jest idealnym butem dla biegaczy, którzy cenią sobie niską wagę obuwia i wysoki komfort na szlaku.

vectiv2

Wszystkie modele są dopasowane do męskiej i damskiej budowy stopy. Poradzą sobie zarówno w warunkach treningowych, jak i podczas trailowej rywalizacji.

Nową gamę VECTIV™ można kupić od 15 lutego na stronie www.thenorthface.pl oraz w wybranych sklepach The North Face. Aby być na bieżąco z przyszłymi premierami, śledź @thenorthfaceuk na Instagramie i @thenorthface na Facebooku.

Możliwość komentowania została wyłączona.