16 maja 2016 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

Ostatnie dni głosowania do ASICS BeatTheSun


Niezwykły wyścig człowieka z naturą zbliża się wielkimi krokami! W najdłuższy dzień w roku startuje bieg sztafetowy ASICS „BeatTheSun”. Wbiegamy właśnie w kolejny etap rekrutacji, ponieważ ASICS dokonał wyboru 50 biegaczy-amatorów, wśród których znalazło się dwóch Polaków, Piotr Myślak i Krzysztof Kaiser!
Wydarzenie w Chamonix oferuje biegaczom-amatorom niepowtarzalną okazję biegu wraz z profesjonalnymi zawodnikami, w wyjątkowej sztafecie. W rywalizacji bierze udział osiem międzykontynentalnych drużyn, rywalizujących ze sobą na zróżnicowanym terenie. Licząca ponad 150 kilometrów trasa, prowadzi przez Francję, Włochy oraz Szwajcarię. Aby zwyciężyć, nie wystarczy pokonać linię mety przed rywalami. W najdłuższy, trwający 15 godzin, 41 minut i 35 sekund dzień w roku, naszym głównym przeciwnikiem jest zachodzące słońce!
Rekrutacja do ASICS #BeatTheSun rozpoczęła się na początku lutego. Kilka dni temu, ASICS ogłosił 50 finalistów, wybranych do uczestnictwa w imprezie w Chamonix. Wśród nominowanych biegaczy z całego świata, znalazło się dwóch Polaków, Piotr Myślak i Krzysztof Kaiser!
13103517_596789763817737_1833738001520118435_n.png
Piotr, którego wielką pasją jest sport, stara się trenować… każdego dnia! „Bieganie całkowicie odmieniło moje życie i stało się jego nieodłączną częścią, dzięki czemu poznałem wielu fantastycznych ludzi. Wielu z nich stało się moimi przyjaciółmi. Bieganie pozwala mi się odstresować, rozwijać fizycznie oraz zwiedzać nowe miejsca na świecie!”
Krzysztof stara się znaleźć efektywny balans pomiędzy życiem prywatnym, a sportowym. „Bieganie to mój sposób na odnalezienie równowagi w życiu. Choć wydaje się to być błahe, dopiero gdy biegam po górach, czuję, że naprawdę żyję”. 
Głosowanie odbywa się za pośrednictwem strony: https://races.asics.com/pl/pl-pl/beatthesun/vote#vote-runners 
Każdego dnia można oddać maksymalnie jeden głos na konkretnego biegacza, dlatego warto pamiętać o regularnym odwiedzaniu strony ASICS #BeatTheSun, by wspierać naszych rodaków w drodze do Chamonix! 
Przypominamy również, że dla wszystkich biegaczy ASICS przygotował specjalną platformę treningową, dostępną na stronie: http://races.asics.com/pl/pl-pl/beatthesun
Znajduje się na niej m.in. ekskluzywny, stale uaktualniany program treningowy ASICS #BeatTheSun, zaprojektowany w taki sposób, by pomóc Ci w realizacji biegowych celów, które stawiasz przed sobą na 21 czerwca! 
Finałowa grupa 24 biegaczy zakwalifikowana do udziału w biegu u podnóża Mont Blanc, zostanie wyłoniona w drodze głosowania online, połączonego z oceną panelu ekspertów. Lista zostanie ogłoszona 20 maja.
2015 06 21 ABTS Yves Marie Quemener 3
Biegaczu! Nie zwlekaj i jeszcze dziś odwiedź stronę ASICS #BeatTheSun. Nieważne, czy będziesz kibicował, czy też mierzył się z własnymi celami. 21 czerwca, stań w szranki z naturą!
Pamiętaj, że online znajdziesz nas dzięki #BeatTheSun!
Aktualne informacje o kampaniach marki ASICS znajdziesz na:

Możliwość komentowania została wyłączona.