ss24 cloudmonster 2 display gdn 1200x1200 02
15 marca 2024 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

Odkryj Rytm Twojego Biegu z Cloudmonster 2 i Rewolucyjną Kooperacją Muzyczną

W świecie biegania, gdzie każdy krok niesie za sobą historię niezliczonych marzeń i wyzwań, marka ON pragnie wprowadzić nowy wymiar doświadczenia. Prezentujemy model On Cloudmonster 2 – nie tylko buty, ale przede wszystkim część większej opowieści o pasji, muzyce i nieskończonych możliwościach.

Marka On współpracując z wybitną DJ-ką Jayda G i zespołem neuronaukowców, stworzyła nie tylko kolejną parę butów do biegania, ale przede wszystkim wyjątkowe doświadczenie, które łączy ruch z rytmami muzyki. „Keep The Feeling Energy Mix” to utwór, który powstał w wyniku tej kooperacji, mający za zadanie zmotywować biegaczy do przekraczania własnych granic, a wszystko to w rytmie bicia własnego serca.

Posłuchaj Keep The Feeling (Energy Mix) Jayda G x ON

On Cloudmonster 2, dostępne już teraz we wszystkich Sklepach Biegacza oraz online, są zaproszeniem do świata, gdzie bieganie spotyka się z muzyką. Te wyjątkowe buty, charakteryzujące się jeszcze większą amortyzacją i sprężystością niż ich poprzednik, zostały zaprojektowane, by maksymalizować Twoje biegowe doznania na każdej utwardzonej nawierzchni. Z nową pianką Helion w podeszwie środkowej i 82% recyklingową cholewką, Cloudmonster 2 są gotowe, by wspierać Twój każdy krok, niezależnie od trasy.

Testy On Cloudmonster 2

Ale to nie wszystko. Zapraszamy na testy nowego modelu Cloudmonster 2, które odbędą się w 10 miastach w ramach gali zakończenia cyklu City Trail. To wyjątkowa okazja, by na własnej skórze przekonać się o dynamice i komforcie, jakie oferują te buty. Testy startują zawsze o godzinie 19:00, a szczegółowy harmonogram znajdziesz poniżej.

Harmonogram Testów:

  • 18.03 (poniedziałek) – Łódź (Trucht)
  • 19.03 (wtorek) – Lublin (GYM Lublin)
  • 20.03 (środa) – Warszawa (Sklep Biegacza)
  • 21.03. (czwartek) – Bydgoszcz (Just GYM)
  • 26.03. (wtorek) – Olsztyn (Fitness Club Sylwetka)
  • 27.03. (środa) – Gdańsk (Sklep Biegacza)
  • 03.04. (środa) – Wrocław (Sklep Biegacza)
  • 04.04. (czwartek) – Katowice (Sklep Biegacza)

Odkryj z nami, jak Cloudmonster 2 i współpraca z Jayda G mogą zmienić Twoje bieganie. Niech każdy Twój krok będzie świadectwem siły, pasji i muzyki, która nas prowadzi. Dołącz do nas i poczuj energię, którą niesie za sobą Cloudmonster 2. Bądź na bieżąco z najnowszymi testami Cloudmonster 2 i daj się porwać rytmowi biegu z On.

Materiał powstał we współpracy z marką On.
Buty dostępne w Sklepie Biegacza

Bądź na bieżąco
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments