12 kwietnia 2016 Redakcja Bieganie.pl Sport

Czy Wojciech Mann zacznie biegać?


Ruszyła kampania społeczna, której celem jest zachęcenie Polaków do uczestnictwa w darmowych treningach pod okiem profesjonalnych trenerów z programu BIEGAM BO LUBIĘ.

Czy Wojciech Mann zacznie biegać? To pytanie zadaje sobie ostatnio coraz więcej ludzi. Wszystko zaczęło się od prima-aprillisowego żartu jaki zaserwował słuchaczom Radiowej Trójki prowadzący poranną audycję. Wojciech Mann w rozmowie ze swoim redakcyjnym kolegą, Krzysztofem Łoniewskim, zadeklarował, że ma ochotę zacząć trenować bieganie.

Na odzew nie trzeba było długo czekać. Już chwilę potem zaczęły pojawiać się na antenie biegowe porady od pomocnych słuchaczy. Temat podchwyciła redakcja sportowa Programu Trzeciego PR, która zamieniła niewinny żart w prawdziwą akcję "Zachęć Manna do biegania!".

Powstała specjalna strona www, a na niej pojawił się "Mannifest" – odezwa i zachęta skierowana do głównego bohatera akcji do biegania. Poprzez stronę www internauci mogą przesyłać również własny motywator – film, zdjęcie czy motywujący tekst, który zostanie opublikowany na stronie www.biegambolubie.com.pl/zachecmanna/

Do akcji spontanicznie dołączyli sportowcy i celebryci, zgłaszając się ze swoimi filmami, w których przekonują i motywują Wojciecha Manna do biegania. Do motywujących pana Wojciecha dołączyli już m.in.

Anna Lewandowska, Monika Pyrek, Maciej Kurzajewski, Kuba Przygoński, Sebastian Chmara, Artur Andrus, Marta Kuligowska i Robert Kantereit, Artur Partyka, Michał Olszański, Marek Plawgo, Katarzyna Bachleda Curuś, Joanna Jóźwik, Przemysław Iwańczyk, Piotr Stelmach, Paweł Czapiewski, Michał Gąsiorowski, Adam Klein, …

Czy jest zatem szansa, by namówić Wojciecha Manna do biegania, a tym samym zachęcić Polaków do uczestnictwa w darmowych treningach? Wszystko przed nami. Na pewno warto śledzić akcje "Zachęć Manna do biegania!" na stronie www.biegambolubie.com.pl/zachecmanna/ i zobaczyć, czy rzeczywiście Wojciech Mann niesiony dopingiem słuchaczy oraz internautów ruszy truchtem, a z jego ust usłyszymy: "Biegam bo lubię!".

Możliwość komentowania została wyłączona.