niepodlegla 5
3 listopada 2023 Jakub Jelonek Newsy

Niepodległa Piątka wznosi poprzeczkę na PGE Narodowym! Do wygrania pula nagród o wartości 110 tys. zł!


5 listopada w Warszawie odbędzie się najważniejsze wydarzenie w polskim biegowym kalendarzu. Niepodległa Piątka wraca na PGE Narodowy, obiecując jeszcze więcej pasji, rywalizacji i wspierania polskich talentów sportowych. Niepodległa Piątka, która odbędzie się już po raz trzeci, przywraca ducha rywalizacji na koronie PGE Narodowego.

Wartość nagród wzrosła do 110 tys. zł. Niepodległa Piątka wspiera biegaczy na arenie sportowej i akademickiej

Wierzymy w rozwój sportowców nie tylko na arenie sportowej, ale również akademickiej. Dlatego, we współpracy z naszym Partnerem akademickim prestiżową uczelnią Collegium Humanum, dla najlepszych zawodników uczestniczących w Mistrzostwach Polski, przygotowaliśmy wyjątkowe vouchery naukowe o wartości 10 000 złotych każdy. Inicjatywa ma na celu ułatwienie sportowcom dostępu do edukacji na najwyższym poziomie i wspieranie ich w rozwoju dwutorowej kariery. Patronat nad wydarzeniem objął Rektor Collegium Humanum – prof. dr hab. Paweł Czarnecki, Konsul Honorowy Republiki Uzbekistanu.

Nasza współpraca z uczelnią Collegium Humanum stanowi kamień milowy w rozwoju polskiego sportu. W ten sposób nie tylko promujemy aktywność fizyczną, ale również umożliwiamy naszym zawodnikom rozwijanie swoich umiejętności poza areną sportową. Edukacja i sport idą ze sobą w parze, a my jako organizatorzy jesteśmy dumni, że możemy być częścią tego procesu – mówi Jakub Piotr Nowak, organizator biegu Niepodległa Piątka na PGE Narodowym.

bieg niepodległości

Już 5 listopada na PGE Narodowym w Warszawie!

3. edycja Niepodległej Piątki odbędzie się już 5 listopada na PGE Narodowym w Warszawie. Jest to doskonała okazja dla zawodników, aby zmierzyć się z najlepszymi i rywalizować o prestiżowe tytuły Mistrzyni i Mistrza Polski w biegu na 5km.

Rejestracja dla zawodniczek z rekordami życiowymi poniżej 20 min (seria VI) oraz zawodników z rekordami życiowymi poniżej 17 min (VII) odbywa się mailowo na adres kontakt@niepodlegla5.pl do piątku 3 listopada do godziny 15:00.

Wspieraj biegaczy kibicując im podczas biegu – Liczymy się Wszyscy!

Wszystkich entuzjastów biegania oraz osoby, które chcą uczcić 105. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, zapraszamy do kibicowania zawodnikom i zawodniczkom, startującym w Niepodległej Piątce. Uczestnikom czas umilać będzie m.in. znany warszawski zespół ,,Ferajna z Hoovera”! którego koncert odbędzie się o godzinie 11:40.

Szczegółowy program wydarzenia dostępny jest na stronie niepodlegla5.pl

Liczymy się Wszyscy!

bieg niepodległości

______

Partner akademicki wydarzenia: Collegium Humanum

Koncert zespołu „Ferajna z Hoovera” z okazji 105 rocznicy odzyskania Niepodległości finansowany jest przez Dzielnicę Praga Południe M. St. Warszawy.

Bądź na bieżąco
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments