33.BN ZAPISZ
2 listopada 2023 Jakub Jelonek Newsy

Ogromne zainteresowanie 33. Biegiem Niepodległości – na liście startowej jest już 12 tys. biegaczy. Zapisy trwają! Jak odebrać numer startowy?


Tegoroczny Bieg Niepodległości cieszy się ogromnym zainteresowaniem – na wydarzenie
w stolicy zarejestrowało się już ponad 12 tysięcy osób! To wyjątkowa okazja do obchodzenia święta narodowego na sportowo. Nie zwlekaj i dołącz tego podniosłego dnia do biegaczy z całej Polski. Wydarzenie już za niewiele ponad tydzień – jak odebrać numer startowy?

NGclfdOA

Odliczamy do 11 listopada!

Bieg Niepodległości zbliża się wielkimi krokami! Start i meta zawodów tradycyjnie będą znajdować się na Alei Jana Pawła II na wysokości ul. Stawki. Każdego, kto ukończy dystans 10 km, konkurencję nordic walking na 6,5 km lub Milę Niepodległości – bieg dla młodych sportowców, otrzyma pamiątkowy medal nawiązujący do odzyskania niepodległości przez Polskę w 1918 roku.

2L5tLqTF

– Na liście startowej tegorocznej imprezy jest już ponad 12 tysięcy biegaczy, zapisy dalej trwają. To kultowy bieg. Co roku przyciąga i początkujących, i najbardziej zapalonych entuzjastów sportowej rywalizacji. Tegoroczna frekwencja pokazuje biegowy zapał Polaków. Triada Biegowa “Zabiegaj o Pamięć” to naprawdę świetny sposób na rozwijanie patriotyzmu i wspólne, radosne obchody najważniejszych dla Polski dat  mówi Magda Skrocka, Dyrektor 33. Biegu Niepodległości.

IirXfMFl

Oprawa wydarzenia i wspólne odśpiewanie hymnu Polski

Udział w wydarzeniu to okazja do walki o rekord życiowy lub sprawdzenia swojej formy, ale przede wszystkim do świętowania niepodległości w sportowej, podniosłej atmosferze. Przed startem, a ten o symbolicznej 11:11, wspólnie odśpiewamy hymn Polski oraz, zgodnie z wieloletnią tradycją, utworzymy biało-czerwoną flagę. Zachęcamy do założenia na bieg koszulki w jednym z kolorów flagi narodowej – swojej ulubionej lub tej, która dostępna jest do zamówienia przy zapisie. Biegaczy w białych koszulkach prosimy o ustawienie po prawej stronie (od strony torowiska), a biegaczy w czerwonych koszulkach po lewej stronie.

Iw513Rgt

Trasa biegu, program oraz wszystkie najważniejsze informacje dotyczące imprezy znajdują się na  stronie: https://biegniepodleglosci.waw.pl/infromacje-organizacyjne/. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oraz śledzenia kolejnych ogłoszeń dla uczestników.

QUuzqgo2

Zapisz się już dziś i zaplanuj odbiór numeru startowego!

Rejestracja na wydarzenia związane z 33. Biegiem Niepodległości odbywa się przed formularz: https://rejestracja.maratonwarszawski.com.

Qo ceDj1

Dostępne są trzy konkurencje stacjonarne oraz po raz pierwszy w historii – edycja wirtualna biegu, która rozgrywać będzie się w dniach 11–17 listopada. Jej szczegóły dostępne są na stronie: https://biegniepodleglosci.waw.pl/odslona-wirtualna.

33.BN BIURO ZAWODOW 1080x1350px

Uczestnicy biegu swoje numery startowe odebrać mogą w Biurze Zawodów w Westfield Arkadia w dniach:

●         8 listopada 2023 (środa) w godzinach 12:00–20:00

●         9 listopada 2023 (czwartek) 12:00–20:00

●         10 listopada 2023 (piątek) 12:00–20:00

Uwaga! W dniu Biegu – w sobotę Biuro Zawodów nie będzie czynne! Tego dnia swoje numery odbiorą (w godzinach 8:00–10:00) wyłącznie uczestnicy spoza Warszawy.

33.BN MIASTECZKO 1080x1350px

Bieg Niepodległości jest ostatnią, a zarazem największą imprezą należącą do Warszawskiej Triady Biegowej „Zabiegaj o Pamięć”. Towarzyszą mu Bieg Konstytucji 3 Maja oraz Bieg Powstania Warszawskiego. Na wydarzenia zapraszają Stołeczne Centrum Sportu Aktywna Warszawa oraz Fundacja „Maraton Warszawski”.

33.BN DEPOZYTY 1200x628px

Więcej informacji: https://biegniepodleglosci.waw.pl/  

Link do zapisów: https://rejestracja.maratonwarszawski.com 

cBUVVlSb
Bądź na bieżąco
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments