rep3
11 lutego 2022 artykuł sponsorowany Lifestyle

„Każdy biegacz ma swój powód” – nowa kampania biegowa New Balance


New Balance wystartował z kampanią „Każdy biegacz ma swój powód”, której celem jest obalenie wszelkich mitów dotyczących postrzegania siebie i innych jako biegacza. Marka udowadnia, że każdy ma w sobie pierwiastek biegacza, choć nie każdy jeszcze o tym wie.

Najnowsza kampania New Balance powstała, aby uczcić każdego biegacza i poznać powody, dla których biega. Niezależnie od tego, czy truchta od niedawna dla przyjemności, trenuje do kolejnego maratonu, czy tylko pędzi spóźniony do pracy albo goni psa na spacerze.

new balance każdy biegacz

W New Balance zakładamy, że każdy jest biegaczem, nawet jeśli sam się tak jeszcze nie postrzega. Chcemy obalić stereotypy dotyczący biegania i niebiegania oraz pokazać, że każdy ma swój powód żeby biegać. Jakikolwiek by on nie był, doceniamy go i rozumiemy, zapraszając jednocześnie do naszej społeczności. – tłumaczy założenia kampanii Iga Bielawski, Marketing Director CEE w New Balance.

każdy biegacz ma powód

Marka przybliża historie kilku osób, które nie do końca mogły zdawać sobie sprawę z tego, że są biegaczami. Charles goni za dostawcą jedzenia, Max to śpioch, który próbuje złapać autobus, Alicia biegnie wyrzucić śmieci, a Rachel zamiast wyprowadzać psa biega za nim. W ten sposób New Balance pokazuje jak wielu z nas jest sportowcami, często przez przypadek. Na stronie KażdyBiegacz New Balance zachęca też do odkrycia w sobie wewnętrznego biegacza i podzielenie się powodem, dla którego nogi zaczynają szybciej pracować.

#KazdyBiegacz #JakiJestTwoj

Możliwość komentowania została wyłączona.