Jarek Bieniecki
7 września 2022 Redakcja Bieganie.pl Audio

Jak stworzył Runmageddon? Jarek Bieniecki | W Rytmie Biegania


Jarosław Bieniecki – twórca kultowego Runmageddonu, współtwórca biegu rzeźnika jest gościem kolejnego odcinka podcastu W Rytmie Biegania, który powstaje we współpracy z marką eobuwie.pl

Kiedy bieganie na asfalcie to za mało, wyścigi w górach już nie bawią, a siłownia nie wystarcza, przychodzi z pomocą Polska seria biegów przeszkodowych pod marką Runmageddon. Według naszego gościa przygoda z bieganiem może obrać wiele różnych dróg, które bezsprzecznie są fascynującą przygodą. Jaroslaw Bieniecki swoją sportową karierę zakończył z medalami Mistrzostw Polski Juniorów w bigach na 1000 m, 1500 m oraz 5000 m. Dziś stale rozwija segment biegów przeszkodowych, w których rozkochał setki tysięcy osób realizując setki imprez o charakterze ogólnopolskim i międzynarodowym.

Z tej rozmowy dowiesz się między innymi:

  • Jak wyglądał sportowy początek Jarka?
  • Jak ocenia rynek biegowy?
  • Jak stworzył najpopularniejszy w Polsce format biegów przeszkodowych?
  • Jak wyglądały biznesowe początki organizacji?
  • Co jego zdaniem łączy biegaczy przeszkodowych z ulicznymi?

„W Rytmie Biegania” – to seria podcastów i videocastów, w których gwiazdy sportu, celebryci i trenerzy opowiadają o biegowej pasji. Wiedza treningowa, motywacja, nowinki, ale również niezliczona ilość anegdot i biegowych historii w słuchowisku, która powstaje przy współpracy z marką eobuwie.pl. W cyklu powstanie 25 rozmów, które zostaną poszerzone o materiały bonusowe, ekskluzywne bonusy czy wywiady.

Posłuchaj również naszych pozostałych formatów podcastowych: Wybiegani Niewygadani oraz rozmowy Bieganie.pl – dostępne na Spotify, Apple Podcast czy SoundCloud.

Śledź nas, a już niebawem odkryjesz na Bieganie.pl nowe formaty podcastów:

  1. porady i analizy treningowe, porady sprzętowe przygotowywane przez redakcję Bieganie.pl;
  2. odpowiedzi na najtrudniejsze pytania biegowe przygotowywane przez redakcję Bieganie.pl oraz utytułowanych sportowców;
  3. codzienna dawka rzetelnych informacji biegowych w krótkiej przystępnej formie

Możliwość komentowania została wyłączona.