Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij
Poland Business Run 2018. Sprawdź miasta z otwartą rejestracją!
Poland Business Run to największa charytatywna sztafeta biznesowa, która środki z zapisów przekazuje na pomoc osobom z niepełnosprawnością ruchową. Gospodarzami wydarzenia są co roku Kraków, Warszawa, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Katowice i Lublin. W tegorocznej edycji, która odbędzie się 2 września, po raz pierwszy będzie można pobiec także w Rzeszowie. 

Poland Business Run już sześciokrotnie zgromadził na starcie pracowników polskich firm i korporacji, mniejszych przedsiębiorstw, a także znanych aktorów, sportowców i ludzi kultury. Szczytny cel, promocja aktywnego stylu życia, a przy okazji integracja wewnątrz drużyn sprawiły, że impreza cieszy się dużym zainteresowaniem. 

Fundacja Poland Business Run wciąż czeka na zgłoszenia biegaczy w Gdańsku, Lublinie, Łodzi, Rzeszowie, Warszawie i Wrocławiu. Aby wziąć udział w biegu, wystarczy zebrać 5-osobową drużynę, dokonać zapisu online oraz uiścić opłatę startową (350 zł netto za 1 sztafetę). 

Amatorzy biegów górskich mogą spróbować swoich sił 1 września podczas Janosik Business Run 2018, czyli sztafety biznesowej górskim szlakiem, która jest częścią większych zawodów UltraJanosik w Niedzicy. 50 pięcioosobowych sztafet zmierzy się z wymagającą trasą o łącznym dystansie 55 km, poprowadzoną przez malownicze tereny Spisza. Każdy z zawodników pokona około 10-12 km. Zmiany odbywać się będą w wyznaczonych punktach kontrolnych.

Rejestracja do Poland Business Run i Janosik Business Run odbywa się poprzez stronę: https://polandbusinessrun.pl/member/pl/register/.