13 lipca 2018 Redakcja Bieganie.pl Sport

KIPRUN TRAIL TR – nowość od Kalenji


KIPRUN TRAIL TR to uniwersalny but do biegów w terenie. Sprawdzi się na krótkich i średnich dystansach. Dostępny w wersji damskiej i męskiej w sklepach stacjonarnych Decathlon i na decathlon.pl za jedyne 179,99 PLN.

Przyczepność do podłoża

Model został wyposażony 4. milimetrowe korki poprawiające przyczepność buta do podłoża. Dzięki temu będziesz czuł się pewnie biegając po zróżnicowanym terenie.

 kipruntrailsum 1
fot. Krzysztof Karpiński

Amortyzacja

Pod piętą buta znajduje się opatentowany przez Kalenji system CS® pomagający amortyzować wstrząsy. W podeszwie zastosowano nową, lżejszą piankę Kalensole.

Uniwersalny charakter

Dzięki systemowi K-Only, stosowanemu w zaawansowanych butach biegowych Kalenji, KIPRUN Trail TR jest odpowiedni dla każdego typu stopy.

kipruntrailsum 2
Fot. Krzysztof Karpiński

Komfort noszenia

Cholewka buta dobrze otula stopę i oddycha. W języku TR-a znajduje się mała kieszonka na sznurówki, znacząco podnosząca komfort użytkowania. Nigdy więcej rozwiązujących się sznurówek podczas biegania!

Waga, drop

KIPRUN Trail TR w wersji męskiej w rozmiarze 43 waży 310 gramów, z kolei damski w rozmiarze 38 – 270 gramów. Drop w obu wersjach jest taki sam i wynosi 10 milimetrów.

 kipruntrailsum 3
Fot. Krzysztof Karpiński

Inne modele trailowe od Kalenji

Szukasz innego modelu butów do biegów terenowych? Sprawdź też KIPRUN TRAIL MT do biegania po skałach/kamieniach, KIPRUN TRAIL XT7 na długie dystanse albo KIPRACE TRAIL 4, które świetnie sprawdzą się podczas startów w zawodach.  kipruntrailsum 4

Fot. Krzysztof Karpiński

Zobacz Kalenji Kiprun Trail TR w akcji !

Możliwość komentowania została wyłączona.