284566828 5352660351424042 7974395219680803999 n
26 kwietnia 2024 Karolina Obstój Sport

Pobiegnij wirtualnie w Biegu Ulicą Piotrkowską – Rossmann Run


25 maja odbędzie się jeden z najpopularniejszych biegów ulicznych w Polsce, czyli Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run. Organizatorzy, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom biegaczy, postanowili w tym roku, oprócz tradycyjnych zawodów stacjonarnych, zorganizować również wirtualną rywalizację. Tytularny sponsor tego wydarzenia – Drogerie Rossmann – postanowił przygotować specjalną niespodziankę dla uczestników wirtualnych zmagań, w ramach której można zgarnąć aż 50% rabatu na zakupy.

Limit zgłoszeń na bieg stacjonarny wynosi 6000 uczestników, jednak organizatorzy, chcąc wyjść poza te ramy oraz zmobilizować jeszcze więcej osób do biegania w całej Polsce, zachęcają do udziału w biegu wirtualnym z aplikacją Rossmann PL. Jest to działanie, które idealnie wpisuje się w misję firmy: Chcemy inspirować, wspierać i pomagać innym kochać siebie na co dzień.

Jak wziąć udział w biegu wirtualnym?

Aby wziąć udział w  Biegu Ulicą Piotrkowską Rossmann Run w wersji wirtualnej, wystarczy tylko kilka prostych kroków:

  1. Pobierz aplikację Rossmann PL
  2. Jeśli jeszcze nie jesteś w Klubie Rossmann — dołącz do niego
  3. Zarejestruj się na bieg
  4. 25 maja, o dowolnej godzinie otwórz aplikację, kliknij START i ruszaj przed siebie!

Minimalna opłata za udział w biegu z aplikacją wynosi 5 zł i w całości przekazywana jest na cele charytatywne. O tym, komu zostanie przekazana, decyduje każdy z uczestników podczas rejestracji.

– „Każda osoba, bez względu na to, czy pobiegnie w Łodzi, czy tam, gdzie mieszka i zwykle biega, otrzyma od nas zniżkę na jednorazowe zakupy w Rossmannie. Każdy przebiegnięty kilometr biegu to 5% rabatu na zakupy w naszych drogeriach. Zatem końcowy rabat zależy od liczby przebiegniętych kilometrów i może wynosić po przebiegnięciu całego dystansu 10 kilometrów aż 50%” – zachęca do udziału w tej inicjatywie prezes Rossmann Polska Marcin Grabara.

Uczestnicy, którzy startują w biegu stacjonarnym, także mogą otrzymać kupon rabatowy do drogerii Rossmann. W tym celu należy również zarejestrować się na wirtualną wersję Biegu Ulicą Piotrkowską Rossmann Run i przebiec zawody w Łodzi z włączoną aplikacją.

Od 13 maja w aplikacji Rossmann PL  będzie można znaleźć opcję biegu testowego.  W ten sposób można przetestować jej działanie podczas jednego z treningów, co zminimalizuje ryzyko wystąpienie problemów oraz błędów podczas biegu głównego.

f2eb511c cb10 4550 bfc4 d8991b53813d
Bądź na bieżąco
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Karolina Obstój
Karolina Obstój

Z wykształcenia prawniczka, a z zamiłowania ambitna biegaczka amatorka, spełniająca się w biegach górskich, choć od asfaltu nie stroni. Trenerka biegania i organizatorka obozów biegowych. Więcej o mnie znajdziesz na Instagramie.