27 kwietnia 2016 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

Plantronics BackBeat FIT – trening w każdych warunkach [KONKURS]


Firma Plantronics, globalny lider w komunikacji audio dla przedsiębiorstw i użytkowników indywidualnych, przedstawia wygodne, lekkie, a przede wszystkim odporne na wilgoć i pot słuchawki dla aktywnych i intensywnie ćwiczących użytkowników. Model BackBeat FIT dostępny jest w trzech wyrazistych kolorach – czerwonym, zielonym i niebieskim.
Od daty globalnej premiery tych designerskich słuchawek minęło trochę czasu, niemniej produkt ten wciąż jest doceniany przez użytkowników, zaś polscy klienci mogą go znaleźć na półkach sieciowych sklepów z elektroniką użytkową. Popularność modelu BB FIT jest wynikiem zastosowania specjalnych, elastycznych materiałów, które dopasowują się do kształtu głowy ćwiczącego dając mu poczucie komfortu i stabilności konstrukcji. Jednocześnie zaś są lekkie i odporne na wilgoć i pot za sprawą powłoki P2i, którą stosuje także wojsko do maskowania i ochrony sprzętu. Możemy zatem ćwiczyć w każdych warunkach atmosferycznych, podczas deszczu oraz w wilgotnym klimacie. Dla bezpieczeństwa producent wyposażył akcesorium w odblaskowy element zwiększający widoczność po zmroku, a specjalna wkładka dokanałowa została zaprojektowana tak, aby użytkownik nie był całkiem odizolowany od zewnętrznych dźwięków i miał świadomość ewentualnego zagrożenia.

BackBeat FIT Coil Lime print cmyk 110513

Odtwarzanie muzyki odbywa się za pośrednictwem bezprzewodowej technologii Bluetooth, która nie ogranicza ćwiczącego plątaniną kabli, zapewniając mu optymalną swobodę ruchów. Stereofoniczne brzmienie, wyraziste basy i głębia dźwięku to koronne cechy akcesorium. Słuchawki sparowane ze smartfonem potrafią nieprzerwanie odtwarzać muzykę przez osiem godzin, a dzięki wbudowanemu mikrofonowi możemy prowadzić rozmowę telefoniczną przez sześć godzin. Specjalny tryb hibernacji włącza się automatycznie, gdy słuchawki znajdą się poza zasięgiem telefonu. Samo nawigowanie funkcjami jest także niezwykle wygodne. Odbieranie i kończenie rozmowy odbywa się bez potrzeby dotykania smartfona. Służą do tego czytelnie oznaczone elementy słuchawek.
W zestawie znajdziemy ponadto estetyczny futerał oraz odblaskowy pokrowiec na smartfona do przytwierdzenia na ramię ćwiczącej osoby.

Wiosenny konkurs – Bądź BB FIT

Dla czytelników serwisu Bieganie.pl przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są trzy sztuki słuchawek dla aktywnych. Konkurs polega na napisaniu wiersza na temat związany z bieganiem i wiosną.

Przyjmowanie zgłoszeń potrwa do środy 4 maja, do godziny 23:59.

Każda osoba może nadesłać jeden wiersz. Laureatami konkursu zostaną autorzy trzech najlepszych wierszy wybranych przez redakcję Bieganie.pl.

Możliwość komentowania została wyłączona.