walencja 03601 2 1
28 lutego 2024 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

New Balance Rebel V4 czyli pierwsze wrażenia z użytkowania.


W czwartej odsłonie New Balance FuelCell Rebel V4, projektanci dokonali znaczących ulepszeń, dzięki którym codzienne treningi będą jeszcze lżejsze, komfortowe i bardziej efektywne. To szybki i wszechstronny model przeznaczony do codziennych treningów, ale dzięki swojej specyfice dobrze sprawdzi się także podczas startów na 5 km lub 10 km.

Już 1 marca do sprzedaży na nbsklep.pl trafi nowy model New Balance FuelCell Rebel V4 – to lekki but idealny do szybkich biegów. Wyposażony w innowacyjną środkową podeszwę z połączenia pianki PEBA i FuelCell zapewni doskonałą amortyzację. Cholewka z siateczki FANTOMFIT gwarantuje oddychalność oraz stabilność śródstopia.

Obejrzyj pierwsze wrażenia Bartka Falkowskiego:

Co wiemy o New Balance Rebel V4?

Buty ważą około 196 gramów dla mężczyzn i 156 gramów dla kobiet, z wysokością podeszwy 30/24mm i 6mm spadkiem. Poznaliśmy 2 wersje kolorystyczne tego modelu – jedne ciemniejsze w odcieniach koloru niebiesko/morskiego drugie jaśniejsze: jaskrawo żółto-zielone. Te drugie wyglądają niemal identycznie jak najnowsza startówka, o której pisaliśmy tutaj: New Balance Elite V4

Pełna recenzja i testy z użytkowania już niebawem!

Bądź na bieżąco
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments