medale 1240x586 pl
28 lutego 2024 Redakcja Bieganie.pl Newsy

Poznajmy medale 18. Nationale-Nederlanden Półmaratonu Warszawskiego i New Balance Biegu na Piątkę. Niższa opłata startowa jedynie do końca lutego!

18. Nationale-Nederlanden Półmaraton Warszawski jest największym wiosennym wydarzeniem sportowym Polski. Głównemu biegowi towarzyszy New Balance Bieg na Piątkę. Impreza odbędzie się 24 marca w Warszawie, na liście startowej obu biegów jest już ponad 14 tysięcy zawodników. Do końca lutego obowiązuje niższa opłata startowa.

Niezwykłe medale dla wszystkich uczestników!

Pamiątkowe medale otrzymują na mecie wszyscy uczestnicy biegu, niezależnie od wyniku i wybranego dystansu. W tym roku dla biegaczy z długiego dystansu przygotowano krążek prezentujący kwitnące forsycje zwiastujące nadejście wiosny i most Poniatowskiego, który w tym roku jest miejscem startu. Na biegaczy New Balance Biegu na Piątkę czekać będą medale ozdobione tulipanami. Całość jest ręcznie rzeźbiona i następnie odlewana ze stopu metali. Na rewersie przewidziano miejsce na pamiątkowy grawerunek osiągniętego czasu i imienia uczestnika.

NNPMW medal 1200x628 pl

– Każdy bieg ma własną historię i udział w każdym z nich jest dla biegaczy osobną przygodą. Pamiątką, która jest niezwykle ważna dla zawodników jest właśnie medal – zależy nam, aby każdy „krążek” był wyjątkowy. Oczywiście mamy dwa rodzaje medali – dla uczestników 18. Nationale-Nederlanden Półmaratonu Warszawskiego i New Balance Biegu na Piątkę. Czekamy, aby przywitać wiosnę w Warszawie, a biegaczy na mecie! – mówi Magda Skrocka, COO Fundacji „Maraton Warszawski”.

Medal 18. Nationale-Nederlanden Półmaratonu Warszawskiego, inspirowany kwitnącymi forsycjami, symbolizującymi nadejście wiosny, może przypominać o odrodzeniu, nowych możliwościach i pozytywnej energii, jaką niesie ze sobą aktywność fizyczna. Medal, który zawiśnie na szyjach biegaczy, jest nie tylko symbolem ich wytrwałości i determinacji, ale również odzwierciedleniem wartości, które promujemy jako firma – zdrowia, samodoskonalenia i wspierania każdego w dążeniu do osobistych celów – komentuje Marta Maszewska-Danielewicz, dyrektorka ds. komunikacji marketingowej i marki w Nationale-Nederlanden.

5K medal 1200x628 epl 1

Ostatnia szansa na niższą opłatę startową

Tylko do końca miesiąca, do czwartku 29 lutego, obowiązują aktualne, niższe opłaty startowe. Koszty podstawowych pakietów startowych wynoszą: 180 złotych na 18.  Nationale-Nederlanden Półmaraton Warszawski oraz 79 złotych na New Balance Bieg na Piątkę. Dodatkowo, wszyscy zapisujący się na bieg na dłuższym dystansie przed 1 marca mają gwarancję wyboru strefy startowej.

Dogodna trasa biegu

Trasy zarówno tegorocznego półmaratonu jak i towarzyszącemu mu biegu na 5 kilometrów są szybkie i płaskie, co sprzyja biciu rekordów życiowych. Start obu biegów ulokowany będzie na moście Poniatowskiego, a meta na błoniach PGE Narodowego, podobnie jak miało to miejsce 10 lat temu! W tym roku podczas wydarzenia rozegrane zostaną również Mistrzostwa Polski w Półmaratonie.

Nationale Nederlanden Maraton Warszawski 2023 03 26 Warszawa 0760
(c) Wszelkie prawa zastrzeżone, www.sportografia.pl; www.nnpolmaratonwarszawski.com

Nie zwlekaj i zapisz się na bieg już teraz za niższą opłatą!

Więcej informacji o nadchodzącym biegu: https://nnpolmaratonwarszawski.com

Zapisz się już teraz: https://rejestracja.maratonwarszawski.com

Fundacja „Maraton Warszawski” prowadzi również biegową akcję charytatywną #BiegamDobrze, więcej o inicjatywie znajdziesz na: https://nnpolmaratonwarszawski.com/biegamdobrze

Bądź na bieżąco
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Rafał
Rafał
20 dni temu

Autorem medalu jest artysta plastyk z Częstochowy Krzysztof Pabiańczyk który na tej imprezie zarabia najmniej i jego prawa autorskie są pomijane. poza tym kwiaty na medalu to magnolia a nie tulipany