2 marca 2012 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

Biegowa kabura ?


Przyjeżdżasz samochodem na trening. Bierzesz telefon, bo zawsze ktoś może zadzwonić, a poza tym masz tam muzykę. Bierzesz dokumenty, bo przecież nie zostawisz ich w samochodzie. Ponieważ idziesz na długi trening, bierzesz też pieniądze, bo zawsze się mogą przydać. Cofasz się jeszcze po kartę kredytową. Zamykasz samochód, czyli masz jeszcze kluczyki.

Podsumowując masz: telefon, dokumenty, pieniądze, kartę, kluczyki, może baton? Nie da się z tym wszystkim biec w ręku. Gdzie, więc to włożyć. Plecak? Chyba nie, bo nie chcesz, żeby to wszystko telepało się na plecach. I po to powstała kabura. Kabura czyli uprząż, którą zakładasz na siebie jak gdyby był to plecak tylko bez plecaka. Wyposażona jest w różne kieszonki usytuowane na ramionach. Przyznajcie, że teoretycznie ma to sens. A jak z praktyką?

kabura1

Ta kabura, produkowana jest w trzech różnych rozmiarach, S, M, L. Niedopasowanie kabury do sylwetki skutkuje tym, że to czego nie chcieliśmy, żeby telepało nam się na plecach telepie się na ramionach.

Kabura, którą my testowaliśmy miała rozmiar M i w pierwszych testach na zdecydowanie szczupłym zawodniku wypadła negatywnie. Było za dużo luzu. Potem jednak założył ją zawodnik pokaźniejszych rozmiarów i kiedy mocno przylegała do ciała, mimo że bardzo obciążona nie przeszkadzała w biegu.

Cena: 210zł

kabura2

kabura3
Tester biegnący z kaburą na obozie bieganie.pl

Informacje od producenta:

URBAN TOOL sportHolster dzięki ergonomicznemu kształtowi jest niemal nieodczuwalny, a jednocześnie pomieści wszystkie niezbędne przedmioty i akcesoria wokół naszych ramion. Telefon komórkowy, klucze i odtwarzacz mp3 są schowane w kieszeniach z przodu, na wysokości ramion. Są też dwie płaskie kieszonki z zapięciem na rzep Velcro na karty kredytowe, dowód osobisty czy pieniądze. Duża siatkowa kieszeń na plecach oraz system prowadzenia kabelków słuchawkowych tworzą ze sportHolstera idealne narzędzie dla entuzjastów sportu.

SportHolster jest dostępny w 3 rozmiarach: S,M,L (tabela rozmiarów na stronie sklepu) i w różnych kolorach.

Link do strony z produktem: www.urbantool.com/pl/sports-gear/show-sportholster—cosmic.

Możliwość komentowania została wyłączona.