New Balance 1080v12
 
4 lutego 2013 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

Bezpiecznie lądowanie z adidas Supernova Glide 5


Niezależnie czy przygotowujesz się do pobicia życiówki w maratonie, czy trenujesz wyłącznie dla siebie, w czerpaniu maksymalnej przyjemności z biegania pomoże Ci piąta odsłona kultowych butów adidas – Supernova Glide 5. Łączą  one  nasze najlepsze rozwiązania technologiczne, dzięki czemu sprawdzą się w każdej nawierzchni i warunkach atmosferycznych.
Supernova Glide 5 M 
Wersja męska
Supernova Glide 5 W
Wersja damska 

Komfort i amortyzację gwarantuje umieszczona w podbiciu pięty konstrukcja Formotion™. Technologia przypominająca lądowisko dla samolotów umożliwia miękkie, bardziej naturalne opadanie stopy na podłoże. 
Optymalną przyczepność i stabilność zapewnia podeszwa ZONEMOTION wyposażona w gumę Continental™. Daje ona biegaczowi kontrolę na każdej nawierzchni i w każdych warunkach pogodowych. Przeprowadzone testy pokazują, że ZONEMOTION trzyma się lepiej mokrej nawierzchni niż większość podeszw  suchej. 
1.JPG
Listę technologii, w które wyposażone są buty adidas Supernova Glide 5 uzupełniają: adiPRENE®, która pochłania siłę uderzenia w fazie kontaktu pięty z podłożem, umieszczona w przedniej części buta adiPRENE®+ umożliwiająca lepsze wybicie oraz system TORSION®, zapewniający bardziej płynny proces przetaczania się stopy.
2
Buty adidas Supernova Glide 5 są kompatybilne z osobistym urządzeniem treningowym adidas miCoach. Urządzenie zapamiętuje do ośmiu godzin treningu, wliczając w to: czas biegu, przebyty dystans, średnie tempo, Statystykami ze swoich treningów możesz dzielić się i rywalizować z przyjaciółmi. Ciekawe, kto będzie najszybszy spośród Twoich znajomych?
Cena:
adidas Supernova Glide 5: 499 PLN
adidas miCoach SPEED_CELL dla PC: 249 PLN
adidas miCoach SPEED_CELL dla iPod i iPhone: 249 PLN