30 czerwca 2016 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

ASICS SUMMER WORKOUT – zapraszamy na otwarte treningi funkcjonalne


Nie daj się pokonać wakacyjnej aurze i utrzymaj wysoką formę latem! ASICS i Sklep Biegacza zapraszają do udziału w otwartych treningach ogólnorozwojowych, prowadzonych przez specjalistów z Centrum Treningu Funkcjonalnego Gym Break Center, na czele z ambasadorem ASICS Szymonem Gasiem! Pierwszy trening już w najbliższą niedzielę, o godzinie 10:00!
ASICS poszerza swoje sportowe horyzonty, ponownie ukazując nie tylko biegowy, ale również treningowy charakter. Świeżo po premierze nowego modelu FuzeX TR, ASICS zaprasza na 9 otwartych treningów razem z Gym Break Center oraz Sklepem Biegacza Powiśle – ASICS SUMMER WORKOUT.

IMG 4622

Gym Break Center to najnowocześniejsze Centrum Treningu Funkcjonalnego w Warszawie. To tutaj pod okiem specjalistów doskonalić możesz swoją formę, w sposób najbardziej efektywny, a zarazem bezpieczny dla zdrowia. Najwyższej jakości trening prowadzony jest według autorskiej metody Ambasadora ASICS, Szymona Gasia.
Szymon to charyzmatyczny, wykształcony w USA specjalista od przygotowania motorycznego zawodowców i amatorów sportu, który specjalizuje się w zdrowym i efektywnym treningu funkcjonalnym. Szymon jest absolwentem i stypendystą amerykańskiego uniwersytetu Grand Canyon w Arizonie, na kierunku Kinesiology Exercise Science (Kinezjologia i naukowe podejście do motoryki człowieka). Jego motto to: „Attitude & Effort”, czyli „Postawa i Zaangażowanie”.
Dla wszystkich śmiałków, Gym Break przygotował trening funkcjonalny, który jest swoistym powrotem do korzeni. Bazuje na pełnym zakresie naturalnych ludzkich ruchów (bieganie, skakanie, balansowanie, podnoszenie, rzucanie, łapanie, czołganie się itd.) i w tym właśnie duchu utrzymane są zajęcia prowadzone według autorskiej metody Szymona. Jeśli więc cenisz sobie dobrą kondycję i koordynację, ukrytą w zdrowym, naturalnie zbudowanym ciele, nie może Cię zabraknąć! 

plakat ostateczny

Najbliższa niedziela rozpocznie cykl 9, cotygodniowych spotkań, w trakcie których trenerzy Gym Break Center zadbają o Twoją wakacyjną formę! Czeka na Ciebie 90 minut efektywnego treningu, dzięki któremu zyskasz wymarzoną, letnią formę jeszcze tego lata!
Zapraszamy do Sklepu Biegacza Powiśle, ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 45A. Treningi odbywać się będą w każdą niedzielę lipca i sierpnia, o godzinie 10:00. Dla osób, które w trakcie 9 spotkań wykażą się największą frekwencją, ASICS przygotował drobne upominki oraz dodatkowe nagrody!
Marzysz o idealnej sylwetce, świetnej formie i lepszej kondycji? Chcesz poprawić swoje wyniki, jednocześnie minimalizując ryzyko kontuzji? Przyjdź na trening z GYM Break oraz ASICS. Razem popracujemy nad stabilizacją, elastycznością, zwinnością, koordynacją, dynamiką, wytrzymałością i pełnym zakresem ruchów, co pomoże Ci w realizacji Twoich sportowych celów! Do zobaczenia na ASICS SUMMER WORKOUT! W końcu „w zdrowym ciele, zdrowy duch!”
Szukaj nas również dzięki #ASICSSUMMERWORKOUT
Aktualne informacje o kampaniach ASICS znajdziesz na:

Możliwość komentowania została wyłączona.