25 marca 2016 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

ASICS MetaRun w nowych lokalizacjach


Ponad 3 lata temu inżynierowie z ASICS Institute of Sport Science wyznaczyli sobie ambitny cel. Postanowili stworzyć najlepszy w historii but biegowy ASICS. To trudne przedsięwzięcie zakończyło się sukcesem – powstał MetaRun, który od grudnia ubiegłego roku dostępny jest w najważniejszych sklepach biegowych w Polsce. Od kilku dni nowa dostawa MetaRun czeka na biegaczy w dodatkowych lokalizacjach.
Żadnych ograniczeń. Żadnych kompromisów. Każdy detal zaprojektowany z myślą o bieganiu. 
MetaRun_0_normal_1.jpg

W oparciu o najlepsze materiały i najnowsze technologie opracowane w ASICS Institute of Sport Science w Kobe (Japonia), został stworzony MetaRun. To model udoskonalony pod względem wagi, stabilności, dopasowania oraz amortyzacji. Parametry te zostały wyniesione na najwyższy poziom i połączone w jednym bucie. Dzięki temu udało się stworzyć kolejną generację butów na długie dystanse.
LEKKOŚĆ / FlyteFoam
Mniejsza waga, większa amortyzacja
MetaRun_lekkosc_normal.jpg
Głównym komponentem podeszwy MetaRun jest FlyteFoam – pianka o 55% lżejsza od standardowych pianek używanych przy produkcji butów biegowych. Jest lżejsza, co odczuwa się z każdym krokiem.
Dodatkowo jest o wiele bardziej sprężysta, ponieważ została zbudowana z struktur organicznych. Te, w przypadku odkształceń powstających w czasie biegu, umożliwiają szybki powrót pianki do poprzedniego kształtu, zapewniając maksimum amortyzacji podczas biegu.
STABILNOŚĆ / AdaptTruss
Inteligentny system stabilizacji
MetaRun_stabilnosc_normal.jpg
Karbonowe struktury wzmacniające, zamknięte w dwóch elementach AdaptTruss sprawiają, że MetaRun jest wyjątkowo stabilny i elastyczny.
System dopasowuje się do indywidualnych potrzeb biegacza – jest elastyczny, ale gdy biegacz potrzebuje odpowiedniego poziomu stabilności – zapewnia mu ją. Redukuje przeciążenia powstające podczas biegu i sprawia, że technika biegu biegacza staje się lepsza.
DOPASOWANIE / Jacquard Mesh
Idealnie dopasowana do stopy cholewka
MetaRun_dopasowanie_normal.jpg
Nowa, jednowarstwowa cholewka minimalizuje ryzyko otarć, dzięki czemu bieganie staje się jeszcze bardziej przyjemne a but świetnie dopasowuje się do kształtu stopy.
Unikatowa kombinacja otwartych i zamkniętych falistych wzorów zwiększa elastyczność i oddychalność.
DOPASOWANIE / MetaClutch & Memory Foam
Inteligentna konstrukcja
MetaRun_dopasowanie2_normal.jpg
Niezależnie od tego, czy będziesz wolno albo szybko pokonywał swoje ostatnie 10 kilometrów nowa, doskonała konstrukcja z zewnętrznym CLOUTCH COUNTER będzie perfekcyjnie otulała piętę od środka, jak również perfekcyjnie zabezpieczała ją od zewnątrz.
Dzięki Memory Foam, w którą został wyposażony MetaRun, możliwe jest spersonalizowane dopasowanie zapiętka buta do kształtu pięty biegacza.
AMORTYZACJA / X-GEL
Wyjątkowa amortyzacja wstrząsów
MetaRun_amortyzacja_normal.jpg
Innowacja ASICS – technologiczny X-GEL o nowych, bardziej efektywnych kształtach i precyzyjnym ulokowaniu w podeszwie buta zapewnia wyjątkowy poziom amortyzacji.
Najlepszy but biegowy ASICS w historii dostępny jest w następujących lokalizacjach:
  • Sklep Biegacza Powiśle Warszawa
  • Sklep Biegacza Poznań Polonez
  • Runners Club Warszawa
  • Runners Club Wrocław
  • Sklep Biegowy Gdańsk
  • Świat Biegacza Poznań
Aktualne informacje o kampaniach marki ASICS znajdziesz na stronie: www.asics.pl
oraz na naszych profilu na Facebooku: https://www.facebook.com/ASICSEUROPE

Możliwość komentowania została wyłączona.