new balance 880
 
14 stycznia 2013 Redakcja Bieganie.pl Sport

Zapisy Maraton Karkonoski Misrzostwa Świata w Dł. Biegu Górskim


szklarska_maraton.PNG

Szanowni Maratończycy!

W imieniu organizatorów mam zaszczyt zaprosić Was ponownie do podziwiania piękna Karkonoszy w biegu podczas V Maratonu Karkonoskiego, który odbędzie się 3 sierpnia 2013 roku.

W ramach Maratonu odbędą się Mistrzostwa Świata oraz Mistrzostwa Polski w Długodystansowym Biegu Górskim, nad którymi honorowy patronat objęła Pani Joanna Mucha – Minister Sportu i Turystyki oraz Marszałek Województwa Dolnośląskiego Pan Rafał Jurkowlaniec.

W ramach imprezy zawodnicy amatorzy, będą mogli zmierzyć się z najlepszymi długodystansowymi biegaczami górskimi z całego świata w tym samym czasie i na trasie poprowadzonej grzbietem Karkonoszy pomiędzy Szrenicą i Śnieżką.

Zapisy w ramach "limitu otwartego" ruszają 01.02.2013 w samo południe. Limit uczestników to 500 osób z czego minimum 100 miejsc zarezerwowanych jest dla zawodników z zagranicy.

Zapisy będą odbywać się przez serwis zgłoszeń datasport.pl, dlatego wskazane jest wcześniejsze założenie sobie konta w celu szybszego przebiegu zapisów. Jednocześnie po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego zawodnik zostanie przekierowany do płatności elektronicznych, gdzie będzie mógł dokonać płatności. Za pełne dokonanie zgłoszenia uważane jest wypełnienie formularza i dokonanie płatności. Po wyczerpaniu limitu zgłoszeń, nie będzie możliwości dokonania zapisu.

Szczegółowy regulamin znajduje się już na stronie internetowej www.maratonkarkonoski.pl. Wszystkie newsy i informacje będą się na bieżąco pojawiać na stronie biegu, jak również na fanpage na facebooku.

ze sportowym pozdrowieniem
Robert Gudowski
Dyrektor Maratonu Karkonoskiego