19 czerwca 2014 Redakcja Bieganie.pl Sport

Sun Trail Center – Biegowe centrum Salomona już otwarte!


Od dziś w Pruszkowie oraz przez Internet można już dokonywać zakupów całej kolekcji biegowej Salomona – to pierwsze takie miejsce w kraju, w którym przez cały sezon będą dostępne niemal wszystkie modele butów, ubrań i akcesoriów do biegania a także pełna kolekcja dla profesjonalistów i zaawansowanych amatorów Salomon S-LAB.  Na specjalne zamówienie będą dostępne także niestandardowe rozmiary.

mg 4386


 

Sklep rozpoczął współpracę z zawodnikami Teamu Salomon Suunto i w razie problemów z doborem rzeczy do biegania np. w zawodach, to oni będą służyć swoją pomocą. A ich rady mogą być niezwykle cenne, gdyż przez ostatnie kilka lat od podszewki poznali sprzęt, w którym biegają. Magda Łączak, najszybsza kobieta Biegu Ultra „Granią Tatr”, Biegu 7 Dolin czy Ultra Mallorca, Paweł Dybek, zwycięzca Ultra Mallorca, Piotr Hercog – najszybszy Polak UTMB i rekordzista Biegu Rzeżnika, oraz jego partner z tego biegu Marcin Świerc, 10 zawodnik Transvulcanii, Mistrz Polski Skyrunning i najszybszy z Polaków w Biegu 7 Dolin. Cała czwórka online będzie doradzała w najtrudniejszych nawet zakupach.

Sklep w Pruszkowie to także unikalne miejsce dla szukających nietypowych rozmiarów obuwia biegowego lub dla tych, którym inne sklepy nie mogły pomóc. Tu będą dostępne wszystkie modele i we wszystkich rozmiarach (czasem na zamówienie). 

mg 4388 

mg 4500 

mg 4504 

mg 4520 

mg 4557

Sklep otwarty jest od poniedziałku do soboty, a zakupy przez stronę www działają całą dobę. 
Mamy nadzieję, że spełnimy tu oczekiwania najbardziej wymagających biegaczy.

KONKURS DLA BIEGACZY

Przy okazji zapraszamy do konkursu biegowego na naszym profilu na facebooku – aby wygrać jedną z nagród ufundowanych przez Salomona, należy do wtorku 24 czerwca zamieścić na naszej tablicy swoje biegowe zdjęcie. Autorów pięciu zdjęć, którzy zbiorą największą liczbę „lajków” do północy 24 czerwca, nagrodzimy. Czas start!

Adres Sklepu:
Ski Race Center / Sun Trail Center
Aleje Jerozolimskie 424A
05-800 Pruszków
Tel: 22 723 00 30
Tel: 696 046 936

mg 4423

Możliwość komentowania została wyłączona.