5 II R2 www
27 lipca 2023 Redakcja Bieganie.pl Sport

„Silna Biało-Czerwona”. Pobiegnij razem z żołnierzami w drugiej edycji biegu „5-tka z Żołnierzem”!


Już 15 sierpnia w ramach obchodów Święta Wojska Polskiego pod hasłem „Silna Biało-Czerwona” pobiegnij razem z żołnierzami podczas drugiej edycji wyjątkowego biegu „5-tka z Żołnierzem”! Bieg odbędzie się na atestowanej trasie, liczącej 5 km na terenie błoń stadionu PGE Narodowego w Warszawie.

Tu każdy jest zwycięzcą! Na mecie biegu udekorujemy Cię pamiątkowym medalem drugiej edycji. Co więcej, jeśli już masz medal z pierwszej edycji biegu, pilnuj go! Kolejne edycje złączą wszystkie medale w całość – będzie ich 5. Zdobądź wszystkie i odbierz specjalną nagrodę przygotowaną przez żołnierzy-sportowców, gwiazdy polskiego sportu!– zachęcają organizatorzy wydarzenia.

Ponadto na najszybszych czekają specjalne wyróżnienia. W pakiecie każdego biegacza będzie można znaleźć okolicznościową koszulkę techniczną oraz inne upominki. Udział w biegu jest bezpłatny, jednak liczba uczestników jest ograniczona do 1000 osób.

Co więcej, zostań z nami na pikniku wojskowym, gdzie będziemy mogli porozmawiać bez zadyszki o formach służby w Wojsku Polskim! Pamiętajcie, sprawność fizyczna, w tym wydolność organizmu są bardzo ważnym elementem wojskowego rzemiosła, a także sposobem na zdrowe życie!- dodaje organizator.

Informacje podstawowe

Start biegu odbędzie się 15 sierpnia 2023 roku na dystansie 5 km na atestowanej trasie, która będzie prowadzić błoniami oraz ulicami wokół stadionu PGE Narodowego. Zawodnicy biegu głównego wystartują punktualnie o godzinie 9:00. Czas na pokonanie trasy to 60 minut.

Na starcie będzie zlokalizowane biuro zawodów, pakiety będzie można odbierać od godziny 7:00. Każdy zawodnik otrzyma numer startowy (na 5 km z chipem), który zarejestruje indywidualny czas pokonania trasy. Uczestnicy będą mogli skorzystać również z szatni, depozytu oraz strefy odpoczynku. Na trasie biegu i na mecie znajdą się punkty nawadniania, na mecie dodatkowo będzie można skorzystać z poczęstunku regeneracyjnego!

Na bieg można zapisać się na oficjalnej stronie wydarzenia: 5-tka z żołnierzem.

Ambasadorzy biegu

Justyna Święty-Ersetic -żołnierz Wojska Polskiego, lekkoatletka, specjalizująca się w biegu na 400 metrów. Multimedalistka olimpijska, mistrzyni olimpijska w sztafecie mieszanej 4 × 400 metrów, wicemistrzyni olimpijska w sztafecie 4 × 400 metrów. Srebrna i brązowa medalistka mistrzostw świata w sztafecie 4 × 400 metrów.

Natalia Kaczmarek– żołnierz Wojska Polskiego, lekkoatletka specjalizująca się w biegu na 400 metrów. Mistrzyni olimpijska w sztafecie mieszanej 4 × 400 metrów, wicemistrzyni olimpijska w kobiecej sztafecie 4 × 400 metrów.

Bądź na bieżąco
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments