26 kwietnia 2013 Redakcja Bieganie.pl Sport

SHE RUNS THE NIGHT: Pierwszy naprawdę kobiecy bieg w Polsce


she_runs.jpg


9 czerwca w Warszawie wystartuje kolejna impreza biegowa organizowana przez firmę Nike. 
SHE RUNS THE NIGHT to unikalne zawody dla kobiet, które odbywają się w różnej formie w wielu miastach na świecie. Bieg na 5 km będzie nie tylko okazją do sprawdzenia swoich możliwości, ale i do wspólnej zabawy poprzez odkrywanie niespodzianek na trasie i poza nią. 

SHE RUNS THE NIGHT ma być świętem biegaczek. Organizatorzy za pomocą własnej strony internetowej informują, że chcą przenieść Uczestniczki imprezy w inny wymiar biegania i zaskoczyć, organizując specjalne wydarzenia w trakcie SHE RUNS THE NIGHT.

Bieg odbędzie się w Warszawie. Miejsce startu i mety, jak też miasteczko z atrakcjami dla Uczestniczek imprezy, umiejscowione będzie w Parku Fontann, na Skwerze im. I Dywizji Pancernej u zbiegu ulic: Boleść i Sanguszki w Warszawie. Mapę biegu można zobaczyć poniżej.

map

SHE RUNS THE NIGHT to nie tylko bieg na 5 km, ale również wielkie święto aktywnych kobiet, które 9 czerwca już od godziny 15.00 zaproszone są do miasteczka z atrakcjami w Parku Fontann. Na Uczestniczki imprezy czeka między innymi strefa relaksu, koncert oraz inne niespodzianki przygotowane przez Partnerów.

Sam bieg rozpoczyna się o godzinie 21.00. Jednak wcześniej Uczestniczki SHE RUNS THE NIGHT wezmą udział we wspólnej energetycznej rozgrzewce i zostaną przeprowadzone na miejsce startu, znajdujące się w bezpośredniej biskości Parku Fontann. Po biegu wszystkie Uczestniczki będą mogły skorzystać z licznych atrakcji. Koniec imprezy w Parku Fontann zaplanowany jest na godzinę 23.00.

Rejestracja do SHE RUNS THE NIGHT odbywa się na stronie www.sherunsthenight.pl. Proces rejestracji jest prosty, a jego integralną częścią jest dokonanie opłaty rejestracyjnej za pomocą formularza płatności. Każda Uczestniczka, która dokona prawidłowej rejestracji i wniesie opłatę rejestracyjną, otrzyma potwierdzenie zgłoszenia do Imprezy. Umożliwia ono weryfikację w Biurze Zawodów, jak też upoważnia do odbioru pakietu startowego Uczestniczki SHE RUNS THE NIGHT, w którym znajdziecie m.in. koszulkę startową.

Więcej informacji na temat biegu znajdziecie na stronie: www.sherunsthenight.pl.

Możliwość komentowania została wyłączona.