27 marca 2019 Redakcja Bieganie.pl Sport

Przed 14. PZU Półmaratonem Warszawskim


W najbliższą niedzielę 31.03.2019 r. odbędzie się PZU Półmaraton Warszawski. Poprzedza go Expo Sport&Fitness Wiosna 2019 umiejscowione w warszawskiej hali COS Torwar przy ul. Łazienkowskiej 6a. Od piątku (12.00-20.00) do soboty (10.00-20.00) oprócz możliwości odwredzenia stoisk producentów i wystawców można wziąć tam nieodpłatnie udział w wielu aktywnościach okołobiegowych.

Na expo odbiera się pakiety startowe, w sobotę będzie też można poznać szczegóły (i dołączyć w ostatniej chwili) do charytatywnej akcji #BiegamDobrze.

Co chyba najciekawsze, odbędą się tam spotkania z ciekawymi gośćmi, przygotowane między innymi na stanowisku nowego sponsora.

expo.jpg
Będziemy tam również i my.

Przy okazji zachęcamy do kibicowania biegaczom podczas niedzielnego półmaratonu. Start o godzinie 10.00 z ul. Konwiktorskiej. Można dołączyć do zorganizowanych punktów kibicowania lub też zdecydować się na doping w wybranym punkcie trasy.

mapka_polmaratonwarszawski2019.png

Warto też samemu zapoznać się z informacjami na temat ograniczeń ruchu 31 marca i przekazać tą wiadomość dalej – INFORMATOR DROGOWY.

Możliwość komentowania została wyłączona.