26 kwietnia 2017 Redakcja Bieganie.pl Sport

Łobodziński vs Olszewski LIVE 27 kwietnia 15:45


27 kwietnia o godzinie 15:45 zapraszamy na nietypowe spotkanie. Można powiedzieć: „Spotkanie po latach”. Bohaterami spotkania będą Piotr Łobodziński i Bartek Olszewski.

Piotrek Łobodziński – jeden z najbardziej uniwersalnych zawodników w Polsce. Potrafi wszystko: biegać ulicę, bieżnię, góry, ale raczej na krótkich dystansach. Ale jego specjalizacja to biegi po schodach, gdzie od kilku lat jest światowym numerem jeden. W tym roku wygrał już kultowy bieg na Empire State Building w Nowym Jorku czy na Wieżę Eifflea. Właśnie wrócił z zawodów w Seoulu, gdzie przegrał jednak z pewnym Australijczykiem, co jest pocieszające, bo pokazuje, że i on jest człowiekiem a nie maszyną,

Bartek Olszewski, to jeden z czołowych polskich „biegaczy amatorów” chociaż słowo amator jest trochę mylące. Bartek jest dzisiaj jednym z głównych kandydatów do zwycięstwa w WingsForLife World Run, który 7 maja odbędzie się na świecie. Jest zawodnikiem, który można powiedzieć przebojem wdarł się do strefy ultra i przebiegając w 2016 roku 82 kilometry, pokonując wielu klasowych zawodników a przegrywając tylko z niesamowitym Giorgio Calcaterrą, z którym spotka się bezpośrednio 7 maja w Mediolanie.

Dwaj zawodnicy, zupełnie różne światy, zupełnie różne cele. Ale obydwaj to ciekawi rozmówcy. W trakcie spotkania Adam Klein, red.nacz. Bieganie.pl będzie się starał skonfrontować ich pomysły na trening i dowiedzieć się, czy mają do przekazania sobie nawzajem jakieś ciekawe pomysły treningowe, które mogłyby pomóc w ich rozwoju.

Zapraszamy do udziału w spotkaniu przez internet, potrwa około 70 minut. Będzie nagrywane, więc można będzie odsłuchać później. Prawdopodobnie pokazane zostanie na kanale FB Bieganiepl ale o technicznych szczegółach będziemy jeszcze informować.

Możliwość komentowania została wyłączona.