23 kwietnia 2014 Redakcja Bieganie.pl Sport

Lewandowski górą! Wyniki konkursu o adidas SMART RUN


Oto wyniki konkursu.
Panowie przebiegli około: Marcin 841 metrów, Adam 641 metrów.
Marcin złapał Adama po upływie 2:22,70.
Na 1738 oddanych głosów, 133 uważało, że wygra Adam.
Szacunki były często skrajne, średnia arytmetyczna to około 12 minut.

Wynik 2:23,00 był najbliższym szacunkiem wśród biorących udział w konkursie. Pierwszym który podał taki wynik (były jeszcze dwa) był Rusłan Kositsyn. Gratulujemy

* * *


Marcin Lewandowski okazał się być jednak lepszy w wyścigu na dochodzenie. Oto przebieg wyścigu i wynik po jakim dogonił Redaktora Naczelnego Bieganie.pl. O 22:00 po analizie wyników ogłosimy zwycięzcę konkursu.Tuż przed Świętami na jednej z warszawskich bieżni spotkali się: Adam Klein – redaktor naczelny Bieganie.pl i Marcin Lewandowski – jeden z najlepszych na świecie specjalistów od 800 metrów. Doszło między nimi do elektryzującego pojedynku. Oszacuj jak się zakończył i wygraj (wart 1699 zł) zegarek adidas miCoach SMART RUN! Na Wasze typy czekamy do 21:00!

konkurs adidas

Kto wygra: niegdyś biegający maraton w 2:57 – Adam Klein, czy aktywny i wyczynowy zawodnik – Marcin Lewandowski? Na czym dokładnie polega ich starcie? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w poniższym filmie konkursowym: 

Regulamin konkursu

1. Organizatorem konkursu jest portal Bieganie.pl
2. W ramach konkursu należy odgadnąć wynik biegowego pojedynku, którego zasady przedstawiono na filmie, podczas którego zmierzyli się Marcin Lewandowski i Adam Klein. 
3. Jedna osoba może odpowiedzieć tylko raz, jeśli odpowie więcej niż raz, to pod uwagę brana jest druga odpowiedź (w domyśle przyjmujemy, że jest po prostu lepsza)
4. Odpowiedzi należy zgłaszać poprzez konkursowy formularz, udostępniony 23 kwietnia o godzinie 9:00. Formularz czynny będzie do godziny 21:00 (23 kwietnia).
5. Autor najlepszej odpowiedzi otrzyma zegarek adidas miCoach SMART RUN.
6. Jeśli więcej niż jedna osoba będzie równie blisko, o zwycięstwie zadecyduje czas nadesłania odpowiedzi, na zasadzie "kto pierwszy ten lepszy".
7. Jeśli w ciągu 12 godzin od wysłania informacji mailem do zwycięzcy nie odpowie na maila, zwycięzcą zostaje kolejna w kolejności osoba.
8. Organizator konkursu nie odprowadza podatku od nagrody.

Nagroda 

Nagrodą w konkursie jest zegarek biegowy adidas miCoach SMART RUN. Już wkrótce dowiecie się o nim więcej w naszym teście!

 sr.jpg

Możliwość komentowania została wyłączona.