New Balance 1080v12
 
31 października 2014 Redakcja Bieganie.pl Sport

Fresh Foam w Nowym Yorku


Już  w najbliższy weekend po raz kolejny wystartuje największy maraton na świecie, który w zeszłym roku ukończyło ponad 50 000 osób. Bieg zaliczany do tzw. World Marathon Majors i rozgrywany co rocznie od 1970 roku, jednie z wyjątkiem 2012. Mowa oczywiście o The New York City Marathon. I nie może zabraknąć na nim, rzecz jasna, biegaczy reprezentujących barwy New Balance!

zante4

W tym roku naszej ekipie przewodzi Mateusz Jasiński, ale jego zadaniem nie jest jedynie przebiegnięcie tej znakomitej trasy, ale również przetestowanie w boju najnowszego modelu NB, który w Polsce będziemy mogli zobaczyć już na wiosnę. Pozwólcie więc, że zabierzemy Was w krótką podróż w przyszłość.

Fresh Foam. W tym roku New Balance zaoferował biegaczom całkowicie nową jakość biegania. Niespotykane dotąd połączenie amortyzacji z lekkością i dynamiką. Zastosowanie innowacyjnej pianki Fresh Foam pozwoliło wycisnąć z biegania jeszcze więcej przyjemności. Fresh Foam dosłownie przedefiniowało „miękkość”, nadając jej płynność i dynamikę, która spodobała się biegaczom na całym świecie.

zante3

Idąc za ciosem, projektanci NB przygotowali na nadchodzący sezon rozwinięcie idei Fresh Foam. Już na wiosnę będziemy mogli posmakować nowych Fresh Foam Zante, stworzonych specjalnie z myślą o biegaczach, którzy chcą podkręcić tempo. Bardziej naturalna platforma, jeszcze lepsze dopasowania i bardziej dynamiczne wybicie sprawią, że Twój bieg nabierze nowej płynności i nowej energii. Będzie to ta sama amortyzacja, którą znamy z tegorocznych Fresh Foam, ale w szybszym wydaniu.

Na razie możemy sobie pozwolić tylko na taki mały skok w przyszłość. Podgląd kilku zdjęć, krótki opis i charakterystyka, ale nasi biegacze pobiegną w Zante już w ten weekend w Nowym Yorku, a po powrocie nie omieszkamy zapytać ich o wrażeniu i z pewnością się nimi z Wami podzielimy.