14 lutego 2009 Redakcja Bieganie.pl Sport

14 lutego Podróż Sentymentalna


Dzisiaj była podróż sentymentalna. To znaczy powrót na trasę, na której stawałam się biegaczką.

1402_sbbp1.jpg
Szlaban spod którego co tydzień w sobotę o 8:00 rano rusza SBBP

Start spod szlabanu w Lasie Bielańskim na Młociny i z powrotem. Niestety za późno, żeby wystartować razem z SBBP ale i tak fajnie. Adam z dziećmi co jakiś czas przecinali mi drogę. Słyszałam płacz maluchów dochodzący z samochodu które co chwila chciały do mamy, serce sie krajało ale trening trzeba było zrobić.

1402_sbbp2.jpg
To jeszcze pierwszy kilometr w Lesie Bielańskim, zdjęcie pochodzi ze strony SBBP.PL i zrobione było chyba 5 lat temu ale dobrze oddaje klimat jaki dzisiaj panował

Las Bielański i Młociny to wg mnie najfajniejsze okolice w Warszawie do biegania. Oczywiście jest jeszcze Kampinos ale to już dalej. Mieliśmy tutaj wymierzone wszystkie odcinki. Spod szlabanu na Młociny 4,5 km, na Młocinach pętla ma dokładnie 3453 m (zmierzone przez Pana Bogdana Piątka). Więc dzisiaj, z powrotem do domu (do mamy Adama) to było razem prawie 14 km.

1402_2.jpg
Łagodny podbieg do ulicy Dewajtis, to już zdjęcie z dnia dzisiejszego

Okazało się, że na Młocinach odbywał się jakiś duathlon zorganizowany także przez naszych znajomych, byli Renata, Darek, Ours, Melodia – poczułam się jak za dawnych czasów. Musiałam tylko co chwila uciekać ze środka drogi bo rowery jeździły po wyżlobionych w śniegu koleinach.

1402_3.jpg
Dobiegam na Młociny

Możliwość komentowania została wyłączona.