2 stycznia 2016 Redakcja Bieganie.pl Sport

10k Parking Relay – sztafeta na parkingu w Święto Trzech Króli


6 stycznia, na terenie olbrzymiego krytego parkingu warszawskiego Centrum Handlowego Arkadia odbędzie się już trzecia edycja 10K Parking Relay, czyli zawodów sztafetowych na dystansie 10 km.

5 osobowe składy, dwukilometrowe odcinki, gorąca atmosfera pomimo mrozu na zewnątrz, oto co czeka na uczestników.

"Rzadko mamy okazję ścigać się na tak krótkich odcinkach – mówi Paweł Zach, Dyrektor biegu, niegdyś świetny biegacz-amator – ale tutaj dodatkowo dochodzi ten aspekt rywalizacji drużynowej. Wielokrotnie byliśmy świadkami tego, że zawodnicy są w stanie na potrzeby drużyny zrobić więcej niż w przypadku rywalizacji indywidualnej.

Trasa zawodów to 1000-metrowa pętla, nawierzchnia sucha, asfaltowa. 6 stycznia Centrum Handlowe jest zamknięte.

10k trasa

Trasa jest dobrze zmierzona i może posłużyć zawodnikom nie tylko jako forma rywalizacji czy forma intensywnego treningu ale jako pierwszy poświąteczny sprawdzian pokazujący jaka jest obecnie nasza realna moc tlenowa  – powiedział Paweł Zach

Limit sztafet jest bliski wyczerpania ale są jeszcze miejsca. Dla czytelników Bieganie.pl mamy jednak noworoczny prezent w postaci możliwości wystartowania w sztafecie Bieganie.pl. Chętnych prosimy o nadsyłanie swoich zgłoszeń na adres: redakcja@bieganie.pl umieszczając w temacie: 10k Parking Relay – Sztafeta Bieganie.pl.

Impreza zaczyna się o 11:00.

Wszystkich zapraszamy jeszcze do zapisów. Jeżeli macie znajomych, z którymi lubicie razem biegać, zbierzcie 5 osobową grupkę, wymyślcie ciekawą nazwę i wystartujcie pod własnym brandem. Do zobaczenia 6 stycznia !>>>

Możliwość komentowania została wyłączona.