27 maja 2015 Redakcja Bieganie.pl Sport

1 TRENING = 1 PROCENT Zniżki. Podejmij wyzwanie!


1 trening = 1% zniżki na wszystkie nieprzecenione produkty w sklepie www.forpro.pl. Trenując codziennie możesz uzyskać bon na zakupy w wysokości 30%. Robiąc 10 treningów zdobędziesz 10 % rabatu, 15 treningów – 15 % , 20 treningów w miesiącu – 20 % . Teraz wysokość rabatu zależy wyłącznie od Ciebie.
WAŻNE! Codziennie możesz dodać jeden trening. Pamiętaj, aby dodawać treningi każdego dnia. Treningi zsumowane wrzucone np. tygodniowo – nie biorą udziału w zabawie.
Niezależnie z jakiej aplikacji korzystasz i jak dodasz zrzut ekranu – każdy z nich bierze udział w zabawie „1 trening = 1% zniżki”! Jeśli pływasz, grasz w tenisa, chodzisz na siłownię albo fitness lub uprawiasz dowolny sport zamelduj się codziennie, prześlij zdjęcie i napisz co dziś działo się na treningu. Pochwal się , że trenowałeś albo trenowałaś niezależnie pod pogody, humoru i codziennych zajęć.

Dla osób, którym uda się uzyskać 30% przygotowaliśmy dodatkową niespodziankę! Wspólne treningi, dzień relaksu w Spa, bezpłatną konsultację dietetyczną i wiele innych atrakcji podczas imprezy zorganizowanej specjalnie dla Was!
GOTOWI? Start zabawy już 1 czerwca!

Możliwość komentowania została wyłączona.