27 maja 2015 Redakcja Bieganie.pl Sport

Dziewczyno, wygraj pakiet na Nike+ Free Run [KONKURS]


Dziewczyny, już w najbliższą sobotę (30 maja) w Warszawie odbędzie się bieg tylko dla was – Nike+ Free Run. Bieganie.pl ma dla was 10 pakietów startowych uprawniających do startu na trasach prowadzonych przez czołowe polskie biegaczki. Aby zdobyć pakiet należy wziąć udział w konkursie.

Jaki jest koncept nowej imprezy Nike? Każda z uczestniczek wybiera dystans biegu i liderkę grupy. Każdy dystans biegu ma inną trasę oraz inne miejsce startu i zbiórki. Start wszystkich biegów jest zaplanowany na godzinę 17:30.

Czytelniczki Bieganie.pl mają okazję wygrać 10 zestawów startowych na trasy, których liderkami są „biegowe sławy”:

  • Trasa 7 km, liderka Danuta Urbanik, miejsce zbiórki: Park Skaryszewski, zbiórka przy wejściu do parku od strony Ronda Jerzego Waszyngtona,
  • Trasa 6 km, liderka Aneta Kaczmarek, miejsce zbiórki: Kępa Potocka, skrzyżowanie ulic Podleśnej i Gwiaździstej,
  • Trasa 3 km, liderka Alicja Benedyk, miejsce zbiórki: Park Fontann, wejście od ulic Sanguszki i Wybrzeże Gdańskie.

Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić poniższy formularz odpowiadając na pytanie: jakim rekordem życiowym w biegu na 1500 m legitymuje się Danuta Urbanik – jedna z liderek. Laureatkami konkursu zostanie 10 kobiet, które jako pierwsze udzielą poprawnej odpowiedzi.

Konkurs potrwa do jutra (czwartek, 28 maja), do godziny 12:00.

Dziewczyny, które zdobędą pakiet startowy muszą odebrać bilet wstępu na wydarzenie w sklepie For Pro (ul. Myśliwiecka 4A). Bilet upoważnia do odebrania pakietu uczestniczki w dniu imprezy w miejscu startu i zbiórki. 

Dla dziewczyn, które chcą wziąć udział w biegu, ale nie chcą brać udziału w konkursie przypominamy, że wciąż można się zapisać korzystając z formularza zgłoszeniowego na stronie organizatora: https://www.nike.com/events-registration/

Możliwość komentowania została wyłączona.