429838758 894760432657470 6633153968322541407 n
17 kwietnia 2024 Redakcja Bieganie.pl Newsy

Wystartowały zapisy na 11. Nadmorski Bieg Uzdrowiskowy w Dąbkach


W samym środku wakacji 28 lipca 2024 roku zapraszamy Was na wyjątkowe wydarzenie sportowe, którego jesteśmy patronem medialnym – 11. Nadmorski Bieg Uzdrowiskowy w Dąbkach. Przygotujcie się na niezapomnianą przygodę, która połączy sport, relaks i zabawę w malowniczej scenerii nadbałtyckiego wybrzeża!

Trasy biegów zapewnią Wam nie tylko możliwość rywalizacji na dystansie 10 kilometrów, ale także szansę na aktywny wypoczynek dla całej rodziny dzięki biegom towarzyszącym dla dzieci i młodzieży.

Ponadto czeka na Was weekend pełen atrakcji. W sobotę rano Uzdrowisko Dąbki z Klubem Biegacza Darłowskie Charty przywita Was rekreacyjnym biegiem śniadaniowym, a po południu organizatorzy zapraszają na maraton zumby. W niedzielę animacje dla najmłodszych oraz stoiska z produktami lokalnymi. Dopełnieniem niezapomnianej atmosfery tego sportowego święta będzie niedzielny Uzdrowiskowy Wieczór Kabaretowy, podczas którego na scenie wystąpią Kabaret Czesuaf i Kabaret Chyba!

Biegi dzieci 1

– „Zapraszamy do udziału nie tylko zawodników, ale i kibiców, do wspólnej zabawy i wsparcia dla wszystkich uczestników. Niech 11. Nadmorski Bieg Uzdrowiskowy w Dąbkach będzie wyjątkowym przeżyciem dla każdego z Was!” – zachęca Wójt Gminy Darłowo Radosław Głażewski.

Szczegółowe informacje oraz zapisy dostępne są na stronie internetowej bieguzdrowiskowy.pl, oraz w mediach społecznościowych organizatora.  Zaplanujcie swój urlop i bądźcie gotowi na niezapomniane emocje i biegową przygodę w Uzdrowisku Dąbki nad Bałtykiem!

Strona internetowa biegu: www.bieguzdrowiskowy.pl
Zapisy do biegu na 10 kilometrów: www.dostartu.pl
Zapisy do biegów dzieci: www.dostartu.pl

dabki
Bądź na bieżąco
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments