planer
1 września 2023 Jakub Jelonek Newsy

Planer stworzony przez olimpijkę – Alicję Konieczek trafił do sprzedaży


Planer od ALIxON Training to dziennik, który pomoże Ci zwiększyć wydajność i organizację w naszym codziennym, szalonym życiu. Pomoże zrealizować plany, cele i marzenia, zmotywuje Cię do pracy na kolejnym poziomie. Każdy tydzień rozpoczyna się w nim cytatem motywującym autorstwa polskich sportowców, a każdy tydzień zawiera wskazówkę, która zwiększy Twoją produktywność. 

Planer posiada dedykowane miejsce na urodziny znajomych, bucket list, cele, koło życia, które zweryfikuje, która sfera wymaga więcej uwagi. Mamy też mapę Polski do kolorowania, tabele czasową i kalendarz na 2024 rok. 

29d3a84242f8b1bdfda96a561abe

Od samego początku do końca planer ten jest zaprojektowany przez polską biegaczkę i Olimpijkę Alicję Konieczek. Zakup tego produktu nie tylko zbalansuje Twoje życie, ale też wspomoże jej przygotowania do kolejnych Igrzysk Olimpijskich. 

Alicja sama siebie opisuje następująco: Olimpijka z Tokio, Studentka Amerykańskiej Uczelni, Dumna Reprezentantka Polski, Biegaczka, Przedsiębiorczyni, Trenerka, Przeszkodówka, Kreatorka Dziennika Treningowego i Planeru.

Wnętrze planeru, w którym każda strona jest inna, inspirująca, posiada uniwersalny format w ekskluzywnej okładce ze skóry syntetycznej, połączonym spiralnym grzebieniem. Całość daje nadaje niesamowity efekt. Wszystko w jednym miejscu. W środku znajdziecie:

  • 53-tygodnie pełne cytatów, prostych, ale efektywnych wskazówek, miejsce na notatki dot. treningów, na listę rzeczy do zrobienia, poziom nawodnienia, mini plan na cały tydzień.
  • Mapa Polski z podziałem na województwa. Można przypomnieć sobie trochę geografii, ale też zakolorować miejsca, które się już odwiedziło w danym roku. 
  • Lista książek, które sprawią Ci radość, zwiększą Twoje wiedzę i poprawią język wypowiadania się. 
  • Skok ze spadochronem? Wizyta w Egipcie? Wspinaczka na Śnieżkę? Nauka kolejnego języka? Pokonanie maratonu? Jazda na byku? Cokolwiek jest Twoim marzeniem umieść na tej liście, a będziesz już krok bliżej od dokonania.  
  • Nie możesz zapomnieć o urodzinach  rodziny, przyjaciół czy znajomych. Łatwo je rozpisać i zacząć przygotowywać laurkę.
8d069d6444628d3e4b3b49d939eb

Zaplanuj swoje życie (nie tylko sportowe) już dziś.

Kup planer w przedsprzedaży.

Bądź na bieżąco
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments