23 czerwca 2022 Redakcja Bieganie.pl Newsy

Europejski Festiwal Biegowy szykuje moc atrakcji


Już 24 czerwca rusza Europejski Festiwal Biegowy. Przez 3 dni trwania wydarzenia Krynica-Zdrój zmieni się w stolicę biegaczy – zarówno tych profesjonalnych, jak i amatorów biegowej turystyki.

Głównym wydarzeniem Europejskiego Festiwalu Biegowego będą biegi odbywające się na siedmiu dystansach. Najbardziej wymagającym z nich jest Krynicka Setka, gdzie na dystansie 105 km biegacze mają do pokonania przewyższenia o sumie 4500 m. Jeśli sławetna Setka to zbyt wiele, zawsze można zdecydować się na któryś z mniej wymagających biegów, w tym Małopolską Rekordową Dychę (10 km) albo nowość – Szaloną Jedenastkę (11 km).

Na elitę czekają atrakcyjne nagrody finansowe. Za zwycięstwo w Krynickiej Setce organizator zapłaci 50 000 złotych. Nie tylko wyczynowcy mogą jednak wzbogacić się dzięki wydarzeniu. Jak co roku festiwalowi towarzyszyć będzie szereg dodatkowych atrakcji. W tym roku główny partner techniczny HOKA przygotowuje konkurs #FlyHumanFly, w którym może wziąć udział każdy posiadacz konta w Social Mediach. Do wygrania są 3 pary nowiutkich Speedgoatów 5 marki HOKA.

hoka1

Żeby je zdobyć należy podać własną interpretację hasła „”Fly Human Fly””. Swoją twórczość trzeba udostępnić na Instagramie z oznaczeniem #FlyHumanFly oraz profilu Hoka Runners Poland. Konkurs trwa do 26 czerwca do godziny 23:59. Laureaci zostaną wyłonieni na początku lipca.

Źródło. informacja prasowa

Możliwość komentowania została wyłączona.