londyn
31 maja 2022 Redakcja Bieganie.pl Lifestyle

Wyślij znajomego na maraton w Londynie!


Znasz kogoś kto startuje w maratonach lub marzy o starcie za granicą? Być może już intensywnie trenuje lub dopiero zabiera się do swojego debiutu? Zrób mu niespodziankę i wyślij go na październikowy Maraton w Londynie! Pojedzie tam razem z redakcją Bieganie.pl i marką New Balance, a jego trenerem zostanie sam Henryk Szost – najlepszy polski maratończyk w historii.

Co trzeba zrobić by spełnić marzenia bliskiej osoby?

  • Znajdź nasz konkursowy post na Facebooku i w komentarzu oznacz znajomego, którego chcesz wysłać na TCS London Marathon 2022 razem z New Balance i Bieganie.pl. Start 2 października 2022.
  • Uzasadnij dlaczego powinniśmy wybrać właśnie tę osobę. Bądź maksymalnie kreatywny! Zdjęcia i filmy mile widziane. Jeśli chcesz dokumentować każdy trening w ciągu najbliższych tygodni – proszę bardzo. Nie ma żadnych kreatywnych ograniczeń. Regulamin konkursu znajdziesz tu
  • Zgłoszenia zamykamy 15 czerwca o 23.59
maraton w londynie 1200 800 pani v3

Do wygrania mamy dwa pakiety startowe w jednej z najlepszych imprez biegowych na naszej planecie. Wybierzemy te zgłoszenia, które zdaniem redakcji bieganie.pl są najbardziej kreatywne! 

Zwycięzcy nie muszą martwić się ani o przelot, ani o zakwaterowanie na miejscu. Ich celem będzie wyłącznie jak najlepsze przygotowanie się do zawodów. Choć… w tym również pomożemy! Spersonalizowany plan treningowy biegaczom ułoży Henryk Szost. Zadbamy o każdy detal przygotowań a nasi laureaci zostaną w tym czasie twarzami Bieganie.pl – największego serwisu biegowego w Polsce.

Nie zwlekaj. Zgłoś znajomego, siostrę, brata, dziewczynę, chłopaka czy przyjaciela już dziś i zabierz go w biegową przygodę życia. 


Posłuchaj podcastu o London Marathon


Możliwość komentowania została wyłączona.