2 września 2016 Redakcja Bieganie.pl Lifestyle

Trenuj do maratonu z aplikacją adidas miCoach i wygrywaj nagrody


Wystartowała wirtualna rywalizacja biegaczy przygotowujących się do 38. PZU Maratonu Warszawskiego. Wystarczy dołączyć do wyzwania FMW runners w aplikacji mobilnej adidas miCoach i biegać! Co tydzień można wygrać torby i plecaki marki adidas.
Od 22 sierpnia do 25 września każdy, kto podejmie wyzwanie, ma szansę wygrania cennych nagród.

1200 KONKURS 2

Co należy zrobić? Pierwszym krokiem jest instalacja aplikacji adidas miCoach train&run. Można ją pobrać tutaj >>. Pomaga ona kontrolować każdy trening w czasie rzeczywistym i poprawiać swoje wyniki. Po utworzeniu konta wystarczy dołączyć  do społeczności FMW runners w aplikacji adidas miCoach, a następnie dołączyć do wyzwania FMW runners. Wyzwanie polega na pokonaniu jak największej liczby kilometrów w okresie od 22 sierpnia do 25 września br.

Od teraz, przez ostatnie tygodnie przygotowań do maratonu, każdy zapisany trening nie będzie tylko zadaniem. Realizując plan treningowy, co tydzień można zdobyć nagrody – plecaki i torby adidas.

Dwie osoby, które do 25 września wybiegają i zapiszą w aplikacji adidas miCoach najwięcej kilometrów, otrzymają nagrody główne. To opaski adidas miCoach Fit Smart przeznaczone do śledzenia aktywności podczas treningów. Wyposażone są w akcelerometr i optyczny czujnik pulsu Mio. Zapraszamy do zabawy!
Więcej informacji i regulamin wyzwania znajdziecie na pzumaratonwarszawski.com/wyzwanie-fmw/

1200 KONKURS 1

Możliwość komentowania została wyłączona.