New Balance 1080v12
 
26 października 2009 Redakcja Bieganie.pl Lifestyle

Listopadowy Obóz z Grzegorzem Gajdusem odwołany


Niestety musimy odwołać zapowiadany obóz. Liczba wstępnych deklaracji pozwalała przypuszczać, że obóz się odbędzie. Niestety mniej więcej tydzień temu kiedy wysłaliśmy mailem informacje z prośbą o potwierdzenie gotowości wyjazdu, około 40% wstępnie zdeklarowanych osób zrezygnowało. Aby pokryć koszty obozu musielibyśmy znacznie podnieść cenę i dlatego zdecydowaliśmy się zrezygnować z organizacji w tym terminie. Miejmy nadzieję, że uda się nam zorganizować podobny obóz w okresie wiosennym.

trenujzgajdusem_1.jpg
Jeśli chcesz pobiec maraton,
Jeśli udało ci się ukończyć maraton i wynik nie satysfakcjonuje Cię
Jeśli uważasz, że stać Cię na więcej
Jeśli nie wiesz, co sprawia, że nie rozwijasz się sportowo mimo realizowanego treningu.

To może być propozycja dla Ciebie.

Bieganie.pl postanowiło zorganizować obóz Treningowy dla wszystkich tych, którzy chcą poprawić się w maratonie i nie tylko w roku 2010.
Proponujemy tygodniowy obóz treningowy pod sportowym kierownictwem rekordzisty Polski w maratonie Grzegorza Gajdusa.
Obóz będzie ukierunkowany na poprawienie wyniku w maratonie, ale skorzystać mogą na nim wszyscy Ci, którym zależy na poprawieniu się na długich dystansach.

Obóz odbędzie się w dniach 14 – 21 listopada 2009 w Kozienicach.

Zakwaterowanie: w pokojach dwuosobowych
Do dyspozycji uczestników: stadion, hala, siłownia.
Koszt: 1000 zł za osobę.

W trakcie obozu każdy jego uczestnik zostanie poddany indywidualnej, szczegółowej analizie. Na ile to możliwe w trakcie tygodniowego pobytu, będziemy chcieli ocenić jego mocne i słabe strony, jego potencjał i pomóc mu oszacować realistyczny cel biegowy możliwy do osiągnięcia w przeciągu kilku miesięcy.

Pod koniec obozu, każdy otrzyma konkretny, jemu dedykowany program treningowy uwzględniający wszystkie aspekty, nad jakimi szczególnie musi pracować. Chcemy, aby uczestnik wyjeżdżając z obozu wiedział, co musi zrobić, aby osiągnąć założony cel.

Zespół trenerski:

grzegorz_100.jpgGrzegorz Gajdus – rekordzista Polski w maratonie, wielokrotny mistrz Polski na długich dystansach, znakomity zawodnik (maraton 2: 09: 23, półmaraton 1:01:03) obecnie trener czołowych polskich maratończyków. Sportowy kierownik obozu.

michal_100.jpgMichał Jarosz – absolwent AWF, trener LA, były reprezentant Polski w chodzie na 20 i 50 km, na obozie odpowiedzialny za przygotowanie wytrzymałościowe, podstawy teoretyczne fizjologii wysiłku

krzysiek_100.jpgKrzysztof Janik – absolwent AWF, trener LA, były zawodnik do kategorii młodzieżowej (800m 1:52, 600m: 1:21) , na obozie odpowiedzialny za przygotowanie sprawnościowe, szybkościowe, ćwiczenia siłowe, dynamiczne (plyometryczne).

jacek_100.jpgJacek Ksiąszkiewicz – inżynier, absolwent Politechniki Poznańskiej, biegacz amator (10k: 33:49, półmaraton 1:13:49), animator biegania (pomysłodawca półmaratonu w Poznaniu), na obozie odpowiedzialny za analizę techniki i mechaniki biegu każdego uczestnika.

Orientacyjny Plan dnia:

8:00 Śniadanie
9:00 Trening
13:00 Obiad
15:00 Zajęcia w grupach
18:00 Kolacja
20:00 Spotkania problemowe, analizy indywidualne

Abyśmy mogli wszystko dobrze zaplanować i zarezerwować (miejsce, obiekty sportowe, zakwaterowanie) prosimy wszystkich chętnych o wstępne deklaracje zainteresowania obozem.
Liczba osób, jakie jesteśmy w stanie przyjąć jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

W zgłoszeniu prosimy podać:

Imię i Nazwisko

Miasto zamieszkania:

Telefon:

e-mail:
rok urodzenia

wzrost, waga

typ wykonywanej pracy (np biurowa, w samochodzie, fizyczna)

czy masz przeszłość zawodniczą, jeśli tak, opisz w skrócie:

od ilu lat regularnie biegasz?

jaki jest Twój tygodniowy średni przebieg w ostatnim czasie (km)

życiówki na dowolnych dystansach i rok ich osiągnięcia

rozmiar koszulki

Zgłoszenia prosimy przysyłać na adres: redakcja@bieganie.pl