18 stycznia 2017 Redakcja Bieganie.pl Lifestyle

Boris Berian – list do swojego przyszłego Ja


Początek Nowego Roku to czas postanowień. New Balance postanowił zorganizować akcję, która byłaby dla wszystkich inspiracją do dążenia do zrealizowania własnych celów. Akcja polega na napisaniu listu do samego siebie za rok. Czyli piszemy list dzisiaj a New Balance przysyła nam go za rok.

Każdy się chyba musi zastanowić czy i co chciałby powiedzieć temu przyszłemu sobie. Czy np: „Stary, mam nadzieję, że przez ten rok złamałeś w końcu te 40 minut na 10km”.
Albo: „Schudłaś 10 kg jak zamierzałaś?”
Albo: „Znalazłeś w końcu czas także dla rodziny?”

New Balance postanowił zaangażować do wciągnięcia nas w tę akcję między innymi Borisa Beriana. Boris to amerykański 800metrowiec, rocznik 1992. Postać dosyć ciekawa. W bardzo krótkim czasie awansował do innej biegowej ligi. W 2013 roku ledwo łamał 1:49, a tymczasem w 2015 pobiegł 1:43:34, został halowym Mistrzem Świata a w 2016 w Rio roku był ósmy w finale.

Boris znany jest jeszcze z awantury z Nike. Od początku 2016 roku Boris związany jest z New Balance, ale Nike pozwała go o złamanie umowy sponsorskiej. Jednak po ogromnym negatywnym oddźwięku jaki ta sprawa wywołała w mediach Nike się wycofało.

Swoje listy możecie napisać na: newbalance.com/myfutureself

Tymczasem obejrzyjcie ( i wysłuchajcie lub przeczytajcie, bo są też polskie napisy) list jaki Borys napisał do samego siebie za rok. Można mieć jednak wrażenie, że Boris nie do końca zrozumiał co ma napisać. Tak jak gdyby rok 2017 w ogóle nie istniał a ważne jest tylko to co było w przeszłości w stosunku do dnia dzisiejszego.

Jego list powinien zawierać przede wszystkim zdanie:

„Pamiętasz jak nie wierzyłeś, że możesz zdobyć tytuł Mistrza Świata w Londynie 2017?”

Napiszecie listy? 🙂

Możliwość komentowania została wyłączona.