[wątek wydzielony] Blokada i usunięcie użytkownika cichy70

W jakim kierunku zmierza bieganie.pl, pytania, pomoc, wyjaśnienia, pytania do Redakcji.
Rolli
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 13555
Rejestracja: 04 sie 2007, 23:18
Życiówka na 10k: 33:40
Życiówka w maratonie: 2:39:05

Nieprzeczytany post

cichykot pisze: 19 cze 2023, 09:43 sam nota bene prowokujesz.
Czym? ze pokazuje jak ludzie szybko potrafią zmienić zdanie?
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
cichy70
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4197
Rejestracja: 20 cze 2001, 10:59
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: zewszont.

Nieprzeczytany post

ja po prostu uważam że z czysto ludzkich względów pewni sportowcy nie powinni być dopuszczeni do startow.
chciałbyś żeby żołnierze sportowcy z wermachtu startowali ? a może drużynę strzelców straznikow z gułagu wysawimy do biathlonu?
100 % sportowców radzieckich /rosyjskich na tym poziomie jest na garnuszku bandyckiego kraju bo tam nigdy nie chodziło o sport tylko o pokazanie potęgi tagowoż.
i to już mój ostatni "polityczny"odzew w tym temacie.
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12809
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Rolli, jak ktoś przedstawi przekonujący argument i na tej podstawie zmienisz o czymś zdanie, to znaczy że myślisz, a więc masz wątpliwości. No ale jednocześnie wystawiasz się na łatwy cios tym, dla których najwyższą cnotą jest konsekwencja po grób, czyli bezmyślność. Mamy z tym problem, bo prawdziwy Polak, to ostoja, fundament, tradycja i stałość, co gwarantuje bezpieczeństwo i szczęście. No ale nie ma takich Polaków, ani takich zależności. Jest za to naiwna wiara, że chociaż sport niech będzie taką ostoją i bez niebezpiecznej polityki.
wigi
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2697
Rejestracja: 02 lut 2012, 00:11
Życiówka na 10k: 00:38:28
Życiówka w maratonie: 02:56:00
Lokalizacja: Brzeg Dolny/Wrocław

Nieprzeczytany post

Temat wojny to też czysta polityka i to największego kalibru. I pamiętajmy, że na wojnie pierwsza umiera prawda.
BlogKomentarze
10 km - 38:28 (5.03.2017), HM - 1:24:30 (25.03.2017), M - 2:56:00 (15.10.2017)
Rolli
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 13555
Rejestracja: 04 sie 2007, 23:18
Życiówka na 10k: 33:40
Życiówka w maratonie: 2:39:05

Nieprzeczytany post

yacool pisze: 19 cze 2023, 10:02 Rolli, jak ktoś przedstawi przekonujący argument i na tej podstawie zmienisz o czymś zdanie, to znaczy że myślisz, a więc masz wątpliwości. No ale jednocześnie wystawiasz się na łatwy cios tym, dla których najwyższą cnotą jest konsekwencja po grób, czyli bezmyślność. Mamy z tym problem, bo prawdziwy Polak, to ostoja, fundament, tradycja i stałość, co gwarantuje bezpieczeństwo i szczęście. No ale nie ma takich Polaków, ani takich zależności. Jest za to naiwna wiara, że chociaż sport niech będzie taką ostoją i bez niebezpiecznej polityki.
Dokładnie tak jest. Tu tez nie chciałem (chociaż tak wyszło) oceniać jakiejkolwiek sytuacji politycznej, tylko wskazać na słabość ludzka w ocenianiu sytuacji. Jak w tym wypadku: "polityka jest nie dopuszczalna w sporcie!!!!! No chyba ze to moja polityka, wtedy jak najbardziej"

Przypuszczam, ze przed 2500 laty, Grecy mieli do tego lepsze podejście.
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12809
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Grecy z pewnością świetnie bawili się w czysty sport, wolny od polityki, kobiet i niewolników. :hahaha:
Rolli
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 13555
Rejestracja: 04 sie 2007, 23:18
Życiówka na 10k: 33:40
Życiówka w maratonie: 2:39:05

Nieprzeczytany post

yacool pisze: 19 cze 2023, 10:13 Grecy z pewnością świetnie bawili się w czysty sport, wolny od polityki, kobiet i niewolników. :hahaha:
Na pewno nie. Ale dwóch zawodników z przeciwnych armii mogło stanąć kolo siebie na linii startu.
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12809
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Na Ukrainie Olimpiada w pełni. Ciekawe, czy zawieszą broń na czas Igrzysk w Kijowie.
Rolli
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 13555
Rejestracja: 04 sie 2007, 23:18
Życiówka na 10k: 33:40
Życiówka w maratonie: 2:39:05

Nieprzeczytany post

yacool pisze: 19 cze 2023, 11:36 Na Ukrainie Olimpiada w pełni. Ciekawe, czy zawieszą broń na czas Igrzysk w Kijowie.
Czyli jednak polityka może być w sporcie i Adam i Pawo maja prawo tu (nie po chamsku) wyzywać tych z innych partii? Dobrze zrozumiałem?
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12809
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Nie ma czegoś takiego jak sport bez polityki. Nic na to nie poradzisz. Nawet greckie ideały są upolitycznione.
Rolli
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 13555
Rejestracja: 04 sie 2007, 23:18
Życiówka na 10k: 33:40
Życiówka w maratonie: 2:39:05

Nieprzeczytany post

Jest!
2 osoby staja na na starcie. Kto pierwszy przebiegł linie mety ta osoba wygrała.

Dopiero wszystko poza tym zdaniem robi sie politika.
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12809
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Nie. Bo musicie ustalić reguły rywalizacji, czyli w razie przegrywania, ten z tyłu nie może wbić przeciwnikowi noża w plecy, a ten z przodu nie może wystartować wcześniej. Polityka równych szans i uczciwości.
Awatar użytkownika
pawo
Wodzirej
Posty: 4059
Rejestracja: 02 lis 2020, 22:20
Lokalizacja: zdecydowanie las

Nieprzeczytany post

PiotrSn pisze: 19 cze 2023, 09:47 A co do zakazu startu Rosjan, i bałamutnego hasła o oddzieleniu sportu od polityki w tym przypadku, to jakiś czas temu chyba Pawo próbował ten temat tu zainicjować, zakładając wątek, skończyło się bodaj na trzech postach, i to było zarazem zabawne i budujące: dobrze świadczy o forum (moim zdaniem).
Tak Piotr, tak, tylko nie trzy posty a trzy po trzy to Ty pierdzielisz.
viewtopic.php?f=73&t=63961
PiotrSn
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 151
Rejestracja: 15 sie 2022, 08:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

pawo pisze: 19 cze 2023, 13:21
PiotrSn pisze: 19 cze 2023, 09:47 A co do zakazu startu Rosjan, i bałamutnego hasła o oddzieleniu sportu od polityki w tym przypadku, to jakiś czas temu chyba Pawo próbował ten temat tu zainicjować, zakładając wątek, skończyło się bodaj na trzech postach, i to było zarazem zabawne i budujące: dobrze świadczy o forum (moim zdaniem).
Tak Piotr, tak, tylko nie trzy posty a trzy po trzy to Ty pierdzielisz.
viewtopic.php?f=73&t=63961
Dyskusji, do której odsyłasz, nie znałem. Od niecałego roku mam tu konto (i raczej wystarczy), a ten wątek jest starszy. I chyba nie ty go założyłeś.

Ja natomiast miałem na myśli inny, późniejszy wątek, chyba z tego roku. Nawiązałeś wtedy do jakiejś informacji na bieganie.pl. Nie będę tego szukał. Wszystko możliwe, ale raczej pamięć mnie tu nie myli.

Rozumiem, że ten wulgaryzm to taki wyraz artystyczny. Ja sobie nie życzę, ale możemy się umówić, że to ja się stąd wycofam.
ODPOWIEDZ