DSC09344 2
17 maja 2024 Adam Kszczot Audio

Merytoryczna seria podcastów z Piotrem Rostkowskim – zapowiedź


Jak profesjonalni biegacze osiągają swoje imponujące wyniki? Odpowiedź na to pytanie i wiele innych znajdziesz w naszych podcastach, których bohaterem został Piotr Rostkowski, trener klasy mistrzowskiej PZLA, który ma na swoim koncie współpracę z legendami polskiej lekkoatletyki.

Piotr podzielił się swoją ogromną wiedzą i doświadczeniem, które gromadził przez lata pracy z takimi gwiazdami jak Adam Kszczot, Marcin Lewandowski czy z Angeliką Cichocką. Każdy odcinek to prawdziwe kompendium wiedzy, które pomoże Ci zrozumieć kluczowe aspekty treningu biegowego i pozwoli uniknąć typowych błędów, jak przetrenowanie czy niewłaściwe rozciąganie.

Nadchodzące odcinki podcastu Bieganie.pl

  • Jak unikać przetrenowania?już dostępny, nie przegap!
  • Czy biegacze powinni się rozciągać? – premiera piątek 17 maja 2024.
  • Ile i jak biegać, by cieszyć się rekordami? Jakość kontra objętość – 24 maja 2024.
  • Czym jest trening tempowy i jak go stosować? – 31 maja 2024.

Zarezerwuj sobie 30 minut, aby posłuchać fascynujących rozmów, które nie tylko wzbogacą Twoją wiedzę, ale również zainspirują do osiągania lepszych wyników w bieganiu. Nie zapomnij subskrybować naszych kanałów, aby być na bieżąco z najnowszymi odcinkami i nie przegapić żadnej porcji wiedzy!

Czekamy na Wasze opinie w komentarzach! Co jeszcze chcielibyście wiedzieć o treningu biegowym?

Partnerem serii zostało Województwo Podlaskie.

Bądź na bieżąco
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Praktyk
Praktyk
30 dni temu

Mamy w Polsce coraz większą grupę teoretyków, a praktyka kończy się na 2.14 lub 29 minut i okolicach,…. W newralgicznych wyczynach jak np. kwalifikacje..

Avatar photo
Adam Kszczot

Adam "Profesor" Kszczot profesjonalny lekkoatleta z 16-letnim doświadczeniem specjalizujący się w biegu na 800m. W swoim dorobku medalowym zgromadził 8 tytułów mistrza Europy, mistrzostwo oraz 3 wicemistrzostwa świata. W treningu podejmował wyzwania godne zawsze wysoko postawionych celów. Poza sportem mówca motywacyjny dzielący się swoim bogatym doświadczeniem, jak i również przedsiębiorca zajmujący się przemysłem elektroenergetycznym oraz rozwijaniem technologii hipoksji dzięki której zdobywał prawdziwe szczyty. Prywatnie domator zakochany w najpiękniejszym sporcie świata czyli golfie.