Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij
Żele energetyczne - wypełnij ankietę
Sezon jesiennych biegów powoli zbliża się do końca, większość dużych maratonów i półmaratonów za nami. Odwiedzając EXPO przed Maratonem w Warszawie czy Poznaniu można było przekonać się o szerokiej ofercie odżywek sportowych oferowanych przyszłym uczestnikom biegu.

W związku z licznymi zapytaniami o wykorzystanie żeli energetycznych podczas biegania, redakcja bieganie.pl wraz dr Jakubem Czają postanowiła przeprowadzić ankietę odnośnie zastosowania żeli energetycznych przez biegaczy. Pozwoli to na obiektywne spojrzenie na wiedzę i preferencje WAS biegaczy. Ponadto, w oparciu o badania postaramy się odpowiedzieć na najbardziej kluczowe pytania w kwestii wykorzystania żeli energetycznych w treningu i na zawodach. Im więcej ankiet zostanie wypełnionych, tym lepiej będziemy mogli wyjaśnić najważniejsze kwestie związane z zastosowaniem żeli przez biegaczy! A więc biegacze do dzieła! Szacowany czas wypełnienia ankiety to 10 minut.