7 kwietnia 2014 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

„Zabiegaj o pamięć” – kolejna edycja warszawskiej triady biegowej


Firma ASICS, wiodący producent sprzętu do biegania, zaprasza do udziału w kolejnej edycji jednego z ciekawszych projektów biegowych w Polsce –  w tzw. Triadzie Biegowej. 

WP 20131111 11 21 35 1

Na triadę złożą się następujące biegi: XXIV Bieg Konstytucji 3 Maja (3 maja), XXIV Bieg Powstania Warszawskiego (26 lipca) oraz XXVI Bieg Niepodległości (11 listopada). Organizatorem biegów jest Warszawski Ośrodek Sportu i Rekreacji. 
Jednym ze sponsorów wydarzenia jest firma ASICS. – Cieszymy się, że po raz kolejny możemy wspierać ten wyjątkowy projekt. Jesteśmy dumni, że bieganie w Polsce tak szybko się rozwija I możemy być tego udziałem – powiedział Daniel Bogacki Marketing Coordinator, ASICS Polska. 
Wszystkie trzy biegi, organizowane pod wspólnym hasłem “Zabiegaj o pamięć”, cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród biegaczy w każdej kategorii wiekowej. W ubiegłym roku, w plebiscycie organizowanym przez Miasto Stołeczne Warszawa, Triada Biegowa „Zabiegaj o pamięć” uhonorowana została tytułem Imprezy Sportowej Roku. Liczba uczestników zeszłorocznych biegów  triady przekroczyła 20 tys. W tym roku organizatorzy spodziewają się udziału nawet 30 tys. zawodników. 

Możliwość komentowania została wyłączona.