E OBUWIE 130323 0069 1
12 kwietnia 2023 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

Ty masz pasję, my buty do biegania po asfalcie

eobuwie.pl wystartowało z trzecią częścią kampanii digitalowej dedykowanej obuwiu sportowemu, tym razem jest ona poświęcona butom do biegania po asfalcie. Bohaterami kampanii są ultranowoczesne modele butów adidas, Mizuno i ASICS. Poprzez kampanie eobuwie.pl chce edukować swoich klientów w zakresie doboru specjalistycznego obuwia sportowego.

Nie bez powodu, sesja zdjęciowa wraz z wideo zostały zrealizowane w Warszawie, dla wielu z nas miejska dżungla jest często jedynym otoczeniem biegowym. Bieganie po mieście, po twardej, asfaltowej nawierzchni wymaga specjalistycznego obuwia, które zapewni idealną amortyzację, będzie lekkie i zapobiegnie kontuzjom.

OBU1067 v2

W kampanii eobuwie.pl zobaczymy między innymi nowy model buta do zadań specjalnych od marki adidas: buty Ultraboost Light to najlżejsze z linii Ultraboost. Ich sekret tkwi w podeszwie środkowej, która została wykonana z pianki o 30% lżejszej od tej, która został użyta we wcześniejszych modelach tego buta. Lekka podeszwa zewnętrzna gwarantuje świetną przyczepność w różnych warunkach pogodowych i na różnych nawierzchniach.

Z kolei buty ASICS DYNABLAST™ 3 zostały zaprojektowane z myślą o sportowcach, którzy szukają komfortowego obuwia do biegania po asfalcie, ale także na trening. Specjalna miękka dzianina poprawia dopasowanie, komfort i oddychalność. Natomiast amortyzacja FLYTEFOAM™ BLAST zapewnia efekt trampoliny podczas biegu.

E OBUWIE 130323 0468

Mizuno Wave Neo Wind to nowa propozycja od japońskiej marki sportowej Mizuno. To lekki i dynamiczny but, przeznaczony do biegania po utwardzonych nawierzchniach. W podeszwie znajdziemy lekką piankę Mizuno ENERZY Lite. To rozwiązanie sprawia, że otrzymujemy bardzo dużą dawkę amortyzacji, lekkość, a także duży zwrot energii.

Kampania eobuwie.pl pokazuje, że aktywności w mieści to nie tylko picie kawy w kawiarniach czy chodzenie po restauracjach. Eobuwie.pl zachęca amatorów aktywnego wypoczynku do wybrania odpowiedniego obuwia do biegania po asfalcie i ruszenia na podbój miejskich ścieżek. Specjalistyczne buty dostępne na eobuwie.pl sprawią, że każde wyjście na miasto będzie prawdziwą przyjemnością.

Możliwość komentowania została wyłączona.