New Balance 1080v12
 
8 września 2014 Redakcja Bieganie.pl Sprzęt

Testy ASICS w Parku Szczęśliwickim w Warszawie, 11 września


W czwartek 11 września zapraszamy was do Parku Szczęśliwickiego w Warszawie na testy nowej kolekcji butów ASICS. Być może wiecie, że ASICS promuje ideę: MIX UP YOU RUN – co w wolnym tłumaczeniu znaczy: "Biegaj różnorodnie". Różnorodnie, czyli z różnym tempem, na różnych dystansach i na różnej nawierzchni.

Wizyta w siedzibie ASICS Polska i rozmowa z nową twarzą w ASICS która odpowiadać będzie za biegowy marketing. Nową w ASICS ale znaną pewnie większości biegaczy. To Dominika Stelmach, która opowie wam jak widzi swoją nową rolę i w nowej firmie.

 

Od przyszłego tygodnia, co tydzień w czterech odcinkach przedstawimy wam nowe modele sygnowane marką ASICS, należące do czterech kategorii:

RunLONG – podstawowe buty treningowe dla długodystansowców
RunNatural – w tych butach stopa może ruszać się maksymalnie swobodnie 
RunFAST – lekkie buty treningowe do szybkich treningów lub zawodów
RunTOUGH – buty do komfortowego biegania w terenie o trudnej nawierzchni

A na koniec, piąta kategoria, LIFESTYLOWA. Odwiedzamy nietypowe muzeum. Mieszczą się tam buty, które niegdyś były produkowane jako buty do biegania a dziś są kultowymi butami do chodzenia na co dzień.

Każdy odcinek będzie związany z konkursem, za każdym razem do wygrania para butów z każdej omawianej kategorii.  Pierwszy odcinek – 16 września. RunLONG – idealna kategoria do omówienia przed zbliżającymi się maratonami.

Ponieważ ASICS podzielił buty w swojej ofercie na cztery kategorie chcemy dać wam możliwość przetestowania w terenie, butów z tych czterech różnych kategorii abyście mogli ocenić czy ten podział, ma sens. Oczywiście chodzi też o to, żeby ocenić, czy nowe modele butów spełniają swoje funkcje zgodnie z ich przeznaczeniem i zaklasyfikowaniem.

11 września będziemy mieli do testów następujące buty w czterech różnych kategoriach, w możliwie szerokiej gamie rozmiarów.

Aby móc wziąć udział w testach konieczna jest wcześniejsza rejestracja, w formularzu poniżej. Informujemy, że Portal Bieganie.pl będzie nagrywał przebieg testów. Będziemy chcieli poznać na gorąco opinie biegaczy na temat testowanych modeli. Będziemy chcieli, aby każdy mógł przetestować jeden model z każdej z czterech kategorii.

Wśród uczestników przewidujemy przeprowadzenie konkursów, w ramach których do wygrania będą gadżety ASICS. Konkursy będą polegały na rozpoznaniu do jakiego modelu należą pokazane niżej podeszwy butów.

rozpoznajasics1

O dokładnym miejscu gdzie będzie mieścić się Centrum testowe jeszcze poinformujemy.